Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda. (LIVINGDEAD)

Prometheus69

Ten začátek mě úplně rozsekal! Ten granát a ta Chilly omáčka! XD Žraločí duch! No to snad není možný... Taková originalita myšlená vážně! :DDD Což se bohužel nedá říci o českém překladu názvu.... -_- Jinak to není tak špatné... a tupé jak tu všichni hateři píšou. Navíc to má jedno z nejroztomilejších GORE co jsem kdy ve filmu viděl! :D Závěrečná Myšlenka... Asi mu moc nezáleželo na velikosti kaluže což? :) ()

numan

A pak že zvířata nemají duši!!! Strhující akční film a jedna z mnoha variací na Špilberkovy Žuby (neboli Jaws) vskutku stojí za shlédnutí. Běsnící duch paryby útočí na nic netušící oběti nejen ze soukromého bazénu, ale dokonce i z vany, z hajzlu, z hydrantu nebo i z kýblu se saponátem!!! Senzační dílo dotváří k naprosté dokonalosti český dabing, v němž o5 čtyřicátníci mluví adolescenty a též v něm excelují samé neznámé neoposlouchané hlasy, které vůbec neslyšíte v každém druhém filmu a seriálu - Vojtěch Hájek (latinoameričan), Jan Maxián (černoch) nebo Michal Jagelka (dvoumetrákový chlapeček). Sice to není až tak boží komédie jako http://www.csfd.cz/film/343017-zralokonado/, ale i tak.... morda! Hvězdičkováním odmítám hodnotit, protože sice vím, že je to strašlivá sračka, ale moc jsem se u ní pobavil. B-)))) ()

PanTumnus

žraloci jsou v tomto ''vele díle'' všude! nejen v moři ale i v kalužích, padají z nebe v dešti, ukrývají se v kýblech s vodou a dokonce i ve vodovodních trubkách a kelímcích na pití! opravdu musím dodávat víc? já myslím že ne. děkuji lidem kteří takové šílenosti s nadšením točí! bez nich by byl svět filmu o mnoho nudnějším místem. ()

Kosmik 1 odpad!

Tak nevím, jestli to měla být komedie, či co. Ale chvilkama to tak vypadalo. Pokud to však komedie není, tak jde o naprosto nehodnotitelný film, který si ani nezaslouží komentář. Jako komedii bych hodnotil za 3, ale takhle dávám odpad, protože horší horor, kde fosforeskuje žralok, jsem fakt neviděl a doufám, že už neuvidím. 5% ()

helraiser

Nápad dobrej, ale to je tak všechno. Naprosto šílená záležitost ve které duch žraloka vraždí všechno co se hne i z kapičky vody. Korunu tomu nasazují postavy, skupinu tak příšerných postav jsem ještě neviděl a král příšernosti byl ten tlusťoch, no to bylo opravdu příšerný. Další katastrofa od SYFY. Nebrat. ()

• Ke konci filmu Finch (Richard Moll) řekne Avě (Mackenzie Rosman), že když její otec zabil žraloka, musí být ona ta, která zabije žraloka ducha. Avin otec však žraloka nezabil. Avin otec vlastnil loď, kterou si najal ten, kdo žraloka zabil. Když už, tak se Avin táta snažil zabránit tomu druhému, aby žraloka zabil. (Johnny.ARN)
  • Thomas Vitale, jeden z šéfů televize SyFy, řekl, že myšlenka o vraždícím žraločím duchu pochází od jeho sedmileté dcery. (JP84)
  • Mladík v myčce, který ukradl červeného Mustanga, má při mytí čelního skla bikinami otevřené okénko na straně řidiče, ale v dalším záběru je hned zavřené. To se stane vícekrát. (Johnny.ARN)