Jak to mělo skončit

(neoficiálny názov) (seriál)
  • USA How It Should Have Ended

Ydrosten

Čím déle to ten týpek dělá, tím méně mě to baví. Cca 5 let zpátky to byly zábavné rýpance do děr ve scénářích a kvalitní logika mnoha scén kdy to ve filmech sami kolikrát určitě vidíte jinak. V poslední době to ale je už jenom pár sekund zábavy a několik minut nudného plácání od nikud nikam. A jak píše "Tom_Lachtan", stala se z toho parodie seme sama kdy se logice ve filmech a seriálech věnuje pár vteřin a zbytek stopáže je tam Batman, který už není vtipný ale už je jen otravný a díky tomu tak 10 dílů co jsem viděl, jsem i přes krátkou stopáž prostě přetáčel. Viděl bych to na 2 hvězdy s poznámkou "už to není ono ale občas to umí zajímavě nastínit kde je v daném filmu chyba" ()

the_weaver

Dokonalá vtipná a humorná, graficky a najmä dabingovo vydarená bodka za tými najlepšími filmami. Obzvlášť skvelé diely:↵  How The Hobbit Should Have Ended↵  How The Dark Knight Rises Should Have Ended↵  How Star Wars Rogue One Should Have Ended ()

CheeseFigure

Keď sa tak človek na to pozrie, niekedy sú tie, až trojhodinové, stopáže úplne zbytočné. Často by daný film mohol skončiť v prvých piatich minútach. Ale potom, na čo by sme sa pozerali, všakže? ()