Najbláznivejší učiteľ všetkých čias nielenže nemá maturitu, ale nedokončil ani základnú školu. A pod budovou gymnázia, kde učí problematických tínedžerov, hĺbi tunel ku skrýši s ukradnutými peniazmi, ktoré tam po lúpeži uložila jeho priateľka.
Zekiho Müllera (Elyas M´Barek) práve prepustili z väzenia. Vedľa Götheho gymnázia, kam jeho priateľka, striptérka Charlie (Jana Pallaskeová), zakopala ukradnuté peniaze, medzitým vyrástla nová telocvičňa. Aby sa Zeki dostal k svojmu lupu, nastúpi na školu ako falošný učiteľ. Zatiaľ čo vo dne bojuje s problematickými adolescentami svojrázne drsným spôsobom, v noci tajne hĺbi pod telocvičňou tunel. Jeho kolegyňa, novopečená idealistická profesorka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), s prekvapením zisťuje, že na tínedžerov platia Zekiho neortodoxné metódy – napríklad kolektívne sprejovanie vlakovej súpravy. Študenti z obávanej triedy začínajú chápať, že na nového kantora jednoducho nemajú a na povinnom vzdelaní tiež niečo bude. Pod Lisiným vplyvom sa zároveň mení aj drsňák Zeki. Keď konečne vyhrabe zakopané peniaze a poplatí dlhy, zmení svoj pôvodný plán a neodíde do Južnej Ameriky za svojou láskou. Naopak, zvyšok peňazí minie na zasypanie tunela a chystá sa na vysokú školu. K tomu však potrebuje svoje maturitné vysvedčenie, ktoré nemá, keďže nedokončil ani základnú školu Pomôže mu riaditeľka školy, pani Gersterová (Katja Riemannová)? (TV JOJ)

Himbajz

Jako, zasmál jsem se. Občas. 74% ale nechápu. Jo, dát si dvě tři piva, kouknout na to , u to ho čumět do telefonu, pak se zase zasmát a už nikdy si to nepustit ()

Domitri

Na to jak mě málokterá komedie fakt dokáže pobavit, tak tohle svůj účel zvládlo na jedničku. Jelikož se pohybuju na střední škole a vidím některý věci na vlastní oči i v realitě, tak se v tom člověk najde. A konečně film na kterej se mi jde kouknout i víckrát do měsíce, neomrzí to ()

Mistr119

Dávám tomu tak...62%! V některých místech dost kýčovité, přehnané, taková třída (teda doufám... O_o) ani v Německu ještě nikde není a nemyslím si úplně, že by tenhle týpek dokázal zlepšit třídní průměr (chování třídy, to jo, tomu věřím). Dokonce ani paní ředitelce by takovéto chování asi neprošlo, nechávat poslat do třídy vždy nové učitele a nepoznamenávat žáky, ale nutno říct, že film ukazuje na slabiny školského "tabulkového" vzdělávání učitelů, kteří potom v praxi nejsou příliš použitelní nebo je, žel, omezují zákony ve smyslu např. zákazu fyzických trestů. Takže i přes kýčovitost a předvídatelnost vztahovou dávám ty dvě procenta navrch a 4 hvězdy.. ()

KuceraJohny

Kdo by čekal že němci nám dokáží dát tak skvělou a vtipnou komedii. Dost netradiční komedie ale právě v tom je tak skvělá. Díky tomu že herce neznám je už od ted mám spjatý právě s tou rolí což je pro tenhle film dobře. Musím říct že jsem se extrémně bavil, fakjů pane učiteli je prostě velmi dobře natočená komedie a přeju německu jenom víc takových. ()

mathha

,, Vyučování začalo ". No ty kráso, takovej odstřel...….umírala jsem smíchy :-D. Jako dobrý, ale že bych z toho byla úplně odvázaná to se říct nedá.....spíš mi to přijde jako taková ta klasická Německá komedie se čtyřmi hvězdičkami :-D. ()

ToZe99

Chtělo by se říci, že je to komedie dělaná dle moderní šablony: Sprosté; chlápek z vězení musí najít své bohatství, ale brání tomu veliký problém; láska; drzí puberťáci, kteří zkrotnou; zklamání, ale nakonec se vše v dobré obrátí. Jistě, je to dle šablony, ale funguje to, takže proč ne. ()

BaT_M

Upřímně jsem čekal pěknou sračku, ale stal se pravej opak. Tohle je přesně ten film u kterýho prostě vypnete a jen si užíváte film, humor a všechno ostatní. A to já můžu a jakožto milovník Prciček nebo Teda nechápu, proč jsem se tomu tak dlouho vyhejbal. Jednoduchej příběh o chlápkovi, co vyleze z lochu a tak trochu hledá sám sebe. Kvůli zakopaným prachům skončí ve škole plné retardů a nakonec z něj vyklube učitel, kterej aspoň trochu dokáže ukočírovat tu bandu idiotů. Protože se s tím jednoduše nesere. Miliarda vtípku, hlavně od Zekiho, Elyas je prostě sympaťák. A ta banda puberťáku je taky velmi fajn. Celkově pohodovej a supr film, kterej se nemůže hodnotit vážně. A taky jeden z mála povedenejch německejch filmů. Za mě 90%. ()

KraLuban

Pominu idiotský překlad názvu (podobně jako Prciny) a zaměřím se na film samotný - je to naivní, teenagerovské, ujeté, vlastně velmi prosté...ale přesto jsem se fakt dobře bavil. Vlastně jako málokdy v poslední době. Líbilo se mi to právě proto, že to je takové. Blbina, která si na nic nehraje. Nic víc, ale ani nic míň:). ()

vinducha

Jednička je samozřejmě nejlepší . O tom,  jak si německo turecký klon Sagvana Toffiho klestí cestu ke svým ukrytým penězům , předstíráním toho , že by takový exot jako on mohl být učitelem . ()

Peddro

Nehodnotím, protože mě odrazuje vulgární název, takže jsem to neviděl. Dobře mířený vulgarismus je ve filmu v pořádku, ale dát to do názvu? To je prostě už moc. ()

soukyd33

Tak tohle se povedlo. 👍 Co se stane, když se bývalí vězeň dostane do školy jako učitel, co tam vůbec nechce být učitelem? No, pořádná jízda. Ty děcka z 10. třídy jedou bomby. 😄 A je tu plno scén a hlášek, co stojí za to. Nápady na pomoc nezvladatelným dětem, jsou super. A vznikla tu i láska na první pohled. 👍 No řekněte, dokázali by jste je změnit také? 😄 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Jansuper

Nikomu ten film nechci brát a kazit, ale já teda úspěch a slávu této komedie nechápu, mě to tedy moc nezaujalo, mě to přišlo i docela nudné, a humor mě také moc nezaujal, neříkám že bych se vůbec nezasmál, ale že bych se opravdu tak strašně bavil, to se teda říct nedá, nudný nezajímavý příběh, který je poměrně děravý jak cedník, ()

petangola

Film jsem sice viděl v originále s anglickými titulky, ale myslím, že i s dabingem si jej užije a dostane přesně to, co se od něj dá očekávat. Dala by se z toho sice udělat 90ti minutová luxusní komedie, ale i tak vám ten čas uteče, ani nevíte jak. Perfektní M'Barek, hodně dobrá kamera i hudba a o něco slabší závěr (ale popravdě jsem jiný ani nečekal). No - oskarový film to asi není, byla to prostě komedie á la Germany, ale já se bavil skvěle. 4 hvězdy. ()

opicee5 odpad!

Tady na CSFD mě už asi vážně nic nemůže překvapit ale toto je vážně trochu moc.Sračkoidní Německý výtěr,toho nejhoršího kalibru a ono to má lepší hodnocení než kdejaký Hollywoodský biják,který pobaví podstatně víc a dá se na něj kouknout i několikrát.Vážně by se ti lidé tu měli zamyslet.Nechápu že to vůbec vpustili do kin,naopak kvalitní filmy k nám vůbec nepřichází do distribuce.Německý ubožáci hrající si na americkou komedii,nic strašnějšího,jsem neviděl od dob Holky to chtěj taky a podobných německých DRECKů!!! ()