Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

MaaaR@

Ten humbuk před (ne)uvedením filmu bude mít pravděpodobně ten dopad, že hodně lidí bude očekávat něco, co tu nebylo, něco, co je extrémně šokující. A to tenhle snímek není. Je to super parodie, plná WTF momentů, který vás dostanou, pokud máte rádi tenhle druh humoru. Je to parodie, povedená, zábavná a jako taková si ve svém žánru zaslouží obstojné hodnocení. Ale nějaký hlubší přesah v tom nehledejte. ()

Neshika

Tak tohle byl řádnej mindfuck... fakt už nevim, co je propaganda, jestli tenhle film nebo obsah tohohle filmu... Docela dobrý slovní hříčky, navíc súpr dúpr tríčky. Film baví a zároveň má duchaplný a hlavně kontroverzní podtext. A přitom je to taková píčovina :D ()

Roman.Caesar

Očekával jsem něco slabšího, nicméně nakonec se ukázalo, že se povedla celkem vtipná komedie. 70 % odpovídá a jako oddychovka to není špatné. A pro všechny hatery: "they hate us because they Anus!" ()

Fary

Je to blbý, trapný a je v tom nevtipnej Seth Rogen - dal jsem tomu 25 minut a pak jsem to vzdal a vypnul. Je to fakt jedna velká kokotina. :-/ :( ()

F.W.Colqhoun

Eminem's gay in our show! This is like Spike Lee saying he's white. Jako realizovaný huličský nápad: skvělé, jako promyšlený reklamní trik: nápadité, ale neefektivní [premiéra na netu a cca 300 menších kinosálech]. Coby zástupce žánru post-pubertální komedie: průměrné. Způsobit připitomnělou komedií poprask na mezinárodní politické scéně [s kyberšpiónskou přestřelkou] je kumšt, který svým tvůrcům způsobí asi víc škody než užitku. Politický zápal Rogena & spol. lze respektovat, dokonce snad i věřit. Nicméně s tou podvratností to dle očekávání není valné. Jaksi za očekáváními zůstal překvapivě celkový úhrn legrace, které je méně, než na kolik jsme u Setha Rogena zvyklí. Komediální rozměr umenšuje i tentokrát charakterově záměrně, ale přes čáru otravný Franko. Skoro nevyužitá zůstala šťavnatá témata totalitarismu a propagandy, bžunda se motá v kruhu patologických vztahů mezi postavami. Kim Čong-un nabývá podoby jen trochu zákeřnějšího, rozcapeného americké teenagera. Sympatický záměr sporných žánrových kvalit. Bod navíc za střízlivou politologickou osvětu v atraktivním balení. ()

khue

What did you mean when you rap: "I said nice rectum, I had a vasectomy, Hector, so you can't get pregnant if I bisexually wreck ya." Super cameo. ()

Hanys_

Doufal jsem v další Apokalypsu, ale tentokrát klukům ta dialogová improvizace moc nesedla. Takže nejlepší na tomhle filmu je nakonec to, kolik kolem něj bylo povyku. ()

Prcek54

Rogen s Francem a Goldbergem se předvedli už v lepším světle. Ale to nemění nic na tom že je to stále ta stejná trojka která si dělá prdel naprosto ze všeho. První půlka filmu jako vždy parádní se zásobou vtipných scén, momentů a skečů ta druhá opět velmi střílecí je slabší, jelikož zde už nejde jen o to ukázat mnoho vtipných nápadů, ale zasadit to nějak do děje, který by měl vyvrcholit. Nevím zda ten závěr musí Rogen s Goldbergem stále pilovat nebo z toho takovou řežbu dělají schválně, ale je mi to celkem fuk! Opět jsem se parádně bavil a to je hlavní! ()

Corpsegrinder odpad!

Film jsem dokoukal zhruba do půlky, dál už to vážně nešlo. Když pominu to divadlo kolem vydání filmu je to jedna z nejhorších komedií na kterejch se Rogen podílel a nemá cenu tomu házet hvězdy jen protože to mělo nechtěně obří reklamu. ()

tom.nosek

Počínaje začátkem s Eminemem, konče u vybouchávajícího vrtulníku s Firework v uších, považuji toto za dosud nejlepší komedii Setha Rogena. I z těch slabších vtípků většinou dokážou něco vytáhnout, ale hlavně celé je to fakt vtipné, především kdykoliv se na scéně ukáže James Franco. ()

ZdenoLo

Trochu sklamanie. Až na pár vtipných gagov som sa celkom nudil. Myslím že tá negatívna reklama (s "údajným" teroristickým útokom) film viac spropagovala a tým ho celkovo nadhodnotila. No na druhej strane odvážne a urážajúce to bolo dostatočne. ()

Strandmon

Zase perfektní!! James Franco je prostě týpek. A tohle je film, na který jsem dlouho čekal. Interview mě dost překvapilo a můžu říci, že tato komedie perfektně uzavřela rok 2014, který byl plný skvělých snímků. Originalita je tu opravu na prvním místě Seth Rogen mi sice ve spoustě filmech příliš nesedl, ale tady mi dokonale vynahradil. Doufám, že bude takových to komedií rok 2015 plný a zase se budu mít na co těšit. Závěr: Další oddychovka na velmi vysoké úrovni . Film má top herce, skvělý humor a originalitu. ()

Greenpeacak

Prvá polovica sa ešte dala, ale akonáhle sa začnú odhrýzať prsty a strielať do zadkov, ide to do hája. Keď pomyslím na to, že kvôli tomuto filmu by sa rozpútala reálna hrozba jadrovej vojny, išlo o dosť márnotratnú stávku. PS: Rád by som si pozrel niečo podobné z obrátenej perspektívy, kde by si miestny severokórejský Holywood robil prču z B. Obamy. ()

aquiver

The Interview představuje pravý opak amerických filmů, kde forma drtivě přebíjí obsah. Tahle přepálená pubertální komedie s pokleslým humorem má totiž právě obsah nezvykle kvalitní! 75 % ()

jedenzdvoch

Nečakal som, že na Vianoce 2014 budem pozerať film, okolo ktorého bolo také haló, že som sa naňho vrhol hneď ako sa dalo. Film sám o sebe je priemerná komédia v ktorej Franco aj Rogen hrajú tie isté postavy už stý krát. Ide však o ten rozruch okolo filmu, vôbec o tú myšlienku natočiť niečo takéto a hlavne o hlavnú úlohu- zabiť Kima xD. Dal by som 5* ale ten film nie je až taký dobrý. Filmu dávam 3* plus jedna naviac za nápad, odvahu a buzz okolo filmu. ()

Mitin

What are you gonna do, nuke the L.A.? - Nuke your mama! .. Kontroverzní film o Severní Korei, naprosto nový rozměr komedie se skvělým humorem. A Kim narozdíl od našeho prezidenta ví, jak se vyslovuje PUSSY. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (viac)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (viac)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (viac)