Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

Jara.Cimrman.jr

"Jmenuji se Bond. James Bond. A bydlím s matkou v Sheepshead Bay." Vklouzávat obutím bot do cizích životů mi připadá jako skvělý nápad, ale švec Max mi přinesl mnohem méně zábavy, než jsem od něj chtěl. Je to prostě jenom švec, který dosud nepřišel na to, jak sexovat s nazutýma botama. Ale taky je to švec, který má štěstí, protože všichni důležití lidé mají botu velikosti deset a půl, takže jim může hackovat životy. Já mám desítky, takže si budeš muset, ševče, useknout palec, aby ses mohl mít tak skvěle jako já. Jenže to si nezasloužíš, protože jsi mne chvílemi nudil, ale taky jsi mé sexuální fantazii představil Taryn, za což ti děkuju a taky za to varování před zákeřnými čistírnami. ()

Flekster odpad!

Veľmi slabý film. Najviac ma znervoznovala hlupost prejavujuca sa u hlavnej postavy. Nenasiel som ziaden zmysel v tomto filme. Najhorsi film s Adamom Sandlerom aky som kedy videl. Vobec to nieje komedia teda nic vtipne na tom filme nebolo. Hlupost hlavnej postavy a hlupost celeho pribehu vobec za vtipnu nepovazujem. ()

filipvrbik

Výborný nápad, a taky docela slušná komedie- bohužel po skvělém úvodu to trochu opadne (taky samozřejmě vadí, že ačkoliv je Sandler v mnoha tělech, pořád nosí stejné oblečení- asi vysvětlivka pro blbce). No chtělo by to i trošku lepší scénář a film to byl takřka dokonalý, ale díky nápadu to bylo i tak celkem zajímavé a trochu to připomnělo Click, život na dálkové ovládání...70% ()

kaylin

Ten konec vyznívá strašně moc do ztracena a máte pocit, že něco, co mohlo být ještě zajímavé, je useknuto v polovině, ale s tím se nedá nic dělat. Když jde o film se Sandlerem, prostě nedovedu být objektivní. Já jsem se u tohohle snímku bavil, jsou zde zajímaví herci, a i když shrnutí není zvládnuté, ta cesta byla zajímavá a místy nápaditá. ()

DEXTER099

Film The Cobbler mě ze začátku chytil kvůli pojetí ,zajímavému příběhu a výkonu Adama Sandlera,který jak já říkám by měl hrát více vážných rolí (tato není úplně tak vážná,ale není ujetá jako jiné jeho role),ale postupem času se vytratily dobré nápady a konec jen završil klesající úroveň a musím říct,že za mě bohužel.Z tohoto filmu šlo podle mě udělat vážnější nebo lépe řečeno dojemnější příběh a s lepším závěrem.Za mě tedy celkově 60% a tři hvězdy. ()

• Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)
  • Film se natáčel v New Yorku. (rafix)