Představte si "co kdyby" .................. Komediální Nizozemsko-Německá šou. (oficiálny text distribútora)

Linda.csfd

Co kdyby všichni policajti byli homosexuálové? Co kdyby byl člověk po požití alkoholu střízlivý? Co kdybychom měli opožděné reakce? A já věřila tomu, že tyhle národy nemají ani špetku smyslu pro Homér. ()

MM_Ramone odpad!

Predstavte si "Čo keby" tak mali Holanďania a Nemčúri zmysel pre humor. Keby tomu tak bolo, tak by dokázali natočiť vtipné šoty a nestrapňovali by sa takýmito úbohými blbosťami, ktoré ponúkajú v tejto stupidnej televíznej relácii. Zdá sa mi to nehorázne primitívne, idiotské a fakt trapné. Takže "Čo keby" sa na to radšej vysrali a viac už sa nepokúšali byť vtipní. To by som určite ocenil. Pretože pozerať sa na tieto ich slabomyselné debiliny je nad moje sily. Trapný holandsko-nemecký odpad! ()

MikeCool

TV-pořad. Dalo se to. Je to trošku sušší humor, ale některé scénky pobaví, když si z nich vezmete tu pravou podstatu či "poučení." | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 55% (2*) | ()

honajz

Jak co. Je to skutečně takový průměr, na jednu dobrou scénku připadnou dvě slabší a často bez pointy a jedna trapná, ale zase ty vychytané stojí za to. Problém pro mne ale je se stopáží. Těch dvacet minut je fakt moc vzhledem k tomu, že je to v podstatě YouTube formát krátkých videí seskládaných k sobě. Třeba v Neváhej a toč ty veselé scénky taky nedají v kuse déle než tři minuty, a vědí proč. Prostě neudržím pozornost a po pár minutách mne to začne tak jako tak nudit. ()

Wiikii

Podle mě nejednou lepší jak české Tele Tele. .. Některé scénky jsou nic moc, některé lepší a některé vážně moc dobré :) .... HODNOCENÍ: 60% (3*) ()

Rajesh_K.

U některých scén trapné, u některých fakt k zasmání..Jen si představte, co kdyby neexistoval Facebook? Co kdyby byl člověk po požití alkoholu střízlivý? ...(71%) ()

Lachtaan

Viděl jsem pár epizod, když pořad běžel ještě na Smíchově (nebo na Telce?...). Dalo se u toho místy zasmát, průměr tedy adekvátní. ()

Kuzzie

Nechápu tolik negativních komentářů, u některých scének jsem se vyloženě řehtala a jen pár mi jich přišlo blbých. Pro zvednutí nálady určitě doporučuju. ()

feryk

Některé scénky super, některé trapné a úplně o ničem. Takže průměr, ale nápad dobrý, jen našinec má asi jiný smysl pro humor. ()

kratina

Německý skeč, většinou křeč. I těch pár dobrých nápadů (opravdu jen pár) bylo promrháno. Buďto nedotažením k nějaké úderné pointě, nebo naopak rozmělněním pointy dovysvětlováním, znovu a znovu... a pro blbé diváky pro jistotu ještě jednou. ()

Allka

Mně se to docela líbí. Kvalita jednotlivých skečů tedy značně kolísá, ale v každém díle se najde dost hodně dobrých, a dokonce pár nezapomenutelných. ()

Scraffy

Na chvíľku to dokáže pobaviť, ale keď vidíte viac častí, tak to už začne byť dosť opozerané a neskôr až otravné. Tí nemeckí herci mi navyše prišli strašne otravný. ()