Rusko,
2013, 11 h 44 min
(Minutáž: 88 min)
Réžia:
Andrej KavunKamera:
Antoine Vivas DenisovHudba:
Gari MillerHrajú:
Andrej Panin, Igor Petrenko, Michail Bojarskij, Ingeborga Dapkunajtě, Alexej Gorbunov, Alexej Ševčenkov, Jelizaveta Bojarskaja, Rina Grišina (viac)Epizódy(8)
-
Bejker Strit, 221b (E01)
-
Kameň, nožnicy, bumaga (E02)
-
Pajacy (E03)
-
Ljubovnicy lorda Maulbreja (E04)
-
Obrjad doma Mejsgrejvov (E05)
-
Galifax (E06)
-
Posledněje dělo Cholmsa (E07)
-
Sobaka Baskervil (E08)
Hrajú
Olga Muchina
Najlepšie seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Oleg Žakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexej Alexandrov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Konstantin Smirnov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexandr Baranov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vjačeslav Ivanov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Jermakovič
Najlepšie seriály:
Biela garda (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Kirill Uljanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vitalij Kuklin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexej Janšin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jurij Zajcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Alexachina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vladimir Černyšov
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Frančuk
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jekatěrina Novikova
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anatolij Konďubov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Alexandr Udalov
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Stanislav Pavlov
Najlepšie seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Viktor Čeprasov
Najlepšie seriály:
Biela garda (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)