Musím tě svést

všetky plagáty
TV spot

Hořká komedie o bezcitné hře o city. Martina (Ivana Chýlková) je úspěšná politička s neúspěšným manželstvím a manželem (Ivan Trojan), který se chce rozvést, což však Martina odmítá ze strachu o kariéru. Manžel tedy požádá svého přítele Otu (Jan Kraus), aby Martinu svedl a nechal se s ní in flagranti natočit na videokameru. Jeho předpoklad, že pak bude moci svou ženu k rozvodu snadno přinutit, záhy roztáčí kolotoč lží, intrik, přetvářek a manipulací, okořeněných množstvím humorných situací. Lež, která se stane pravdou, se nakonec musí znovu stát lží, aby hrdinové mohli pokračovat ve svém životě. (oficiálny text distribútora)

TOMASINI

Film jsem viděl před 10 lety a asi jsem opomněl ho hodnotit. Teď byl znovu v TV a ani po 10-ti letech neztratil. Film byl překvapivý, protože představa námětu s Chýlkovou jako ministryní, a dvojicí Kraus-Trojan jako killeři - očekával jsem to špatné. A nakonec to nebylo tak špatné. I když to mohlo být lepší. 2 a 1/2. ()

andydufrsn

Dobrá komedie, která ale vlastně ani zas až tak moc komedii není a zároveň velice netradiční "vztahový" film. Všechno stojí a padá s výkonem hlavních tří postav ()

NPlayer

Já musel dát pět. Opravdu jsem se bavil, trojlístek hlavních hrdinů byl dobrý. U Trojana a Chýlkové to bývá standard, ale v dobrém mě tu překvapil Jan Kraus, od kterého jinak nečekám vůbec nic. Celý příběh rozhodně není neuvěřitelný. Třebaže by z toho zřejmě šlo vytřískat mnohem víc, mně to stačilo a jsem spokojený. ()