Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental Film)

kecal

Dobře natočené, i zahrané. Dobrá hudba, parkrát sem se i zasmál a přesto jen za tři. Asi pro ten slabší scénář a to že mě Anne Hathaway moc nesedí. Přes velký očí, plné rty, fajn vlasy, štíhlou postavu a solidní kozy je pro mě prostě taková asexuální. Asi nejzajímavější byla Rene Russo. Stejně jako v Slídilovi, nebo jak se ta pičovina jmenovala byla proste nechutná kočička a to ji je proboha 60!!! Další zajímavost byla vidět De Nira v jiné roli něž obvykle. Nebylo to špatný, ale drsňáci mu jdou líp :) ()

Salinho92

Skvělá komedie, De Niro ve výborný roli, sice od komedie očekávám že se hodně nasměju, což se mi moc nestalo, ale bylo to příjemný. Tenhle film mě velmi příjemně překvapil. ()

drovi

Zdá sa že už aj Amíci začínajú chápať, že kult mladosti a 25 roční manažéri s 20 ročnou praxou nie je najlepšia cesta v zamestnaneckej stratégii. Tento film jasne ukázal, že skúsenosti starších sa znesú s dravosťou mladých. Už začiatok ma dobre naštartoval a bavil som sa pri otázke na vstupnom pohovore: Aká bola Vaša špecializácia? Pamätáte si ju ešte? De Niro s ľahkosťou a svojím šarmom zosobnil pravého gentlemana, ktorý si našiel novú lásku a stal sa hviezdou na pracovisku. V tomto bode tvorcovia nechávajú odkaz, že staršia generácia ma stále čo povedať tej mladšej ,tá sa má stále čo učiť a výmenou skúseností ide dopredu. V druhej línii tu bol načrtnutý aj problém workholizmu a otcov na materskej dovolenke. Nancy Meyers to skĺbila na jedničku a ako celok to hralo super. Bolo to zábavné, z časti veselé aj vážne. Mňa to veľmi bavilo a Anne Hathaway si pripísala u mňa s De Nirom ďaľšie plusové body. ()

Clareeta

Jasně, co si budeme povídat. Příběh je plitkej jak ostravskej talíř, o zvratech si taky těžko budeme povídat a happyend na závěr tomu taky grády nepřidal. Ale o tom to taky je. Nemusíme furt koukat na vybuchující auta, nemusíme si nechávat furt vybuchovat mozky přemrštěně uvědomělými filosofickými sancho kidy a ne vždy musíme po filmu mudrlantsky diskutovat o přínosu snímku do našich ubohých životů. Občas neškodí podívat se na něco nenásilného, jednoduchého, prostého, čistého a krásného. A to, prosím pěkně, Stážista je. Na plátně totiž neuvidítě Roberta De Nira, ale hodného starého pána, který je jedním z posledních zástupců gentlemantství, který ví, k čemu vlastně slouží kapesník a jakou roli má v životě muže žena. Pokud si chcete výjimečně u filmu odpočinout a zaradovat se nad krásou a všedností dobrých mravů a čistých úmyslů, pak je Stážista filmem přesně pro vás. ()

EagleSK

Tento film sa tak dobre zacal a tak debilne skoncil. Do polovice, kym sa postavy este len rysovali, to bolo super, dokonca som sa parkrat aj schuti zasmial. Potom vsak nastal okamih, ked Robert vysvetloval Anicke, ze ona za nic nemoze a bla bla bla... (nechcem spoilerovat) No a od tohto okamihu, kedy sa zacali rucat vsetky rodinne hodnoty, som sa na film pozeral ako na totalny moralny odpad. Ak bola prva polovica stvorhviezdickova, tak druha bola uplny hnoj. Vysledok su dve hviezdy. ()

majorzeman13

Dle mého osobního názoru se jedná o lehce,ale hodně lehce nadprůměrnou komedii se skělými herci (De Niro,Russo,Hathaway,).Musím říci ,že jsem se bavil a o to jde především. Zábavný filmeček lonského roku ! ()

desa

ani komentar verbala mne neodradi, abych tomuto filmu nedal pet hvezdicek. po dlouhe dobe film, ktery mne udrzel v sedacce. mohla by to byt pocta De Nirovi. Laskave pohlazeni, bez typickych americkych blbosti. Trosku mi to pripominalo Sveraka. Jednoduche, ale pritom krasne tema. Doporucuji vsem svym filmovym kamaradum. ()

Lur

Lidsky krásný a laskavý film, který mě pohladil..mám z něj moc hezký pocit na duši :-) Herci role zvládli skvěle, bez zbytečně přehnaného sentimentu a působili na mě velmi sympaticky..skvělá interakce. Film, na který se opět ráda podívám..Trochu mi to evokovalo generační variaci na řidiče slečny Daisy :-) ()

Necrophobic

Verbal jsi nad svou recenzí Stážisty asi snažil postavit už dávno mrtvou mužskou chloubu a iritován nezdarem potrestal Stážistu odpadem.Neberte ho vážně .Sice nevím jestli by bez De Nira byl Stážista stejně dobrý, ale takhle jako celek je to příjemný ,uklidnující ,pohodový biják. Po kterém nejste nasraný,deprimovaný ani nemáte strach z budoucnosti či čehokoli jiného.Naopak budete spokojeni ,klidní a možná trochu naivně nabudete dojem ,že svět ještě není tak v prdeli.Rozhodně doporučuji .Zuby mě neboleli ,takže to zas tak sladké nebylo. ()

Mayacz

Ac jsem zena a mam rada romanticke filmy, ten to me tolik nenadchnul. Tri svetoznami herci si ve svych rolich vedli skvele,ale celkovy doje!m filmu nesaha ani do prumeru a to hlavne zapletkou a konecnym rozuzlenim,nehlede na to,ze tatinek se mi asi ciste ze subjektivniho pohledu vubec nelibil,dokonce mi byl as neprijemny.Bylo to po cely film,kdy jsem neustale na neco cekala s Tim ze to doplnilo par komickych situaci a vlastne ani nevim co se stalo stazistou do budoucna ()

kurioko

Odpočinkový, ničím nestresující film. Celkem vhodně vybraná role pro stárnoucího Roberta de Nira a uspokojivý konec, kdy se skutečně nezamiloval do mladé podnikatelky. Vkusné, neurazí a snad i pobaví. ()

Lubyk

Čistá odpočinkovka prosta jakýchkoliv dramat, ve které se na začátku (poměrně dlouhém začátku) nic neděje. Ve filmu se neodehraje opravdu žádné drama. De Niro na co sáhne, to se napoprvé podaří. Jako Midas proplouvá filmem. Absolutně bez odporu se vše mění dle vůle jeho neposkvrněné mysli. Dramatická zápletka (nevěra) se objeví. Zničující fakt, že manžel Anny brousí nějakou jinou, odpluje jako lodička ze skořápky na potoce. A co vše je k tomu potřeba? Jedna hraná omluva. Jak prosté a inspirativní. Film je naštěstí zahraný s lehkostí a pár frky, takže jsem u něj neusnul. Je to prosté jako bulharská striptérka. Jestli máte vypnuto, tak vás zřejmě tento snímek neurazí. ()