Réžia:
Anna FoersterScenár:
Cory GoodmanKamera:
Karl Walter LindenlaubHudba:
Michael WandmacherHrajú:
Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Charles Dance, Bradley James, Tobias Menzies, Alicia Vela-Bailey, James Faulkner, Oliver Stark, Daisy Head (viac)VOD (3)
Obsahy(2)
Už po piatykrát si Kate Beckinsale oblečie kostým Selene a v pokračovaní filmovej série Underworld s podtitulom Krvavé vojny sa pokúsi zastaviť odveký boj medzi Lykanmi a Upírmi. (Itafilm)
Hrajú
Kate Beckinsale
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Ladies & Gentlemen: The Best of George Michael (1999) (video kompilácia)
Veľa kriku pre nič (1993)
Sama proti temnotě (1991) (TV film)
Theo James
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Zaklínač: Vlčí sen (2021)
Divergencia (2014)
Spoznáš muža svojich snov (2010)
Lara Pulver
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Sherlock (2010) (seriál)
Na hrane zajtrajška (2014)
Zaklínač: Vlčí sen (2021)
Charles Dance
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Don Bosco (2004) (TV film)
Hilary a Jackie (1998)
Kód Enigmy (2014)
Bradley James
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Fast Girls (2012)
Kurýr (2019)
Inšpektor Lewis (2006) (seriál)
Tobias Menzies
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Hľadanie Krajiny - Nekrajiny (2004)
Pokánie (2007)
James Bond: Casino Royale (2006)
Alicia Vela-Bailey
USA
Najlepšie filmy:
Avatar (2009)
Avatar: Cesta vody (2022)
Špión (2015)
James Faulkner
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
V sieti lží (1985) (TV film)
Denník Bridget Jonesovej (2001)
Oliver Stark
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Community (2012)
Underworld: Krvavé vojny (2016)
Dobrodružstvo na tajomnom ostrove (2013)
Daisy Head
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Endeavour (2012) (seriál)
Dungeons & Dragons: Česť zlodejov (2023)
Ofélie (2018)
Peter Andersson
Švédsko
Najlepšie filmy:
Millennium (2010) (seriál)
Muži, ktorí nenávidia ženy (2009)
Vzpoura v Kautokeinu (2007)
Brian Caspe
USA
Najlepšie filmy:
Marťan (2015)
Hitler: Vzostup zla (2003) (TV film)
Dívka a moře (2024)
David Bowles
Najlepšie filmy:
Borg/McEnroe (2017)
Madam z Izieu (2007) (TV film)
Bratia (2023)
Blažena Hlasová
Československo
Najlepšie filmy:
Poslední cyklista (2014) (TV film)
Underworld: Krvavé vojny (2016)
Líbáš jako ďábel (2012)
Jakub Hajner
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Pěsti ve tmě (1986)
Miroslav Lhotka
Najlepšie filmy:
Operácia Anthropoid (2016)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Zbesilý útek (2006)
Zuzana Stivínová
Československo
Najlepšie filmy:
Čierni baróni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Dan Bradford
Najlepšie filmy:
Rocky IV (1985)
Gangster KA 2: Afričan (2015)
V utajení (2017)
Jared Doreck
Najlepšie filmy:
České století (2013) (seriál)
Toman (2018)
Underworld: Krvavé vojny (2016)
Rostislav Novák ml.
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Ochranca (2021) (seriál)