Sára (Linda Cardellini) kedysi urobila bežnú chybu. Zobrala si chlana Dustyho (Mark Wahlberg), ktorý bol zábavný a sexy, avšak len do chvíle, keď sa stal otcom. Ako otec zúfalo nefungoval. A preto ho neskôr vymenila za Brada (Will Ferrell), ktorý bol vždy seriózny a zodpovedný. Bohužiaľ, tieto jeho kladné vlastnosti si jeho deti neustále mýlili s nudou. Brad by sa kľudne nechal rozkrájať, keby ho deti brali ako otca, ale jemu to nejde... Po čase sa zrazu zjaví Dusty, ktorý je stále tou testosterónovou mašinou ako kedysi, a rozhodne sa Brada zničiť. Brad si uvedomí, že so slušnosťou a zodpovednosťou by v tomto súboji nemal šancu obstáť, a tak sa do Dustyho pustí jeho vlastnými zbraňami, ktoré však zúfalo neovláda. Aj preto sa z nenápadného podrýpavania stane regulérna vojna, do ktorej sa ako rukojemníci zapletú aj tí, o ktorých sa protivníci bijú – Sára a obe deti. (Cinemart SK)

EYO EYO

Celkom v pohode komédia ,aj keď to herecké obsadenie mi nejak moc nesadlo ,pár krát som sa zasmial ale niektore scény až moc trápne ()

Maaarc

Asi to byl záměr, ale hloupost jedné hlavní postavy v kontrastu k neuvěřitelné vyčůranosti postavy druhé mi až způsobovala tiky. Tak řekněme, že poučný varovný film s nemálem vtipných scén. Takže za mě dobrý. Dobrý je za tři. ()

panfilmu

přepínám tv a hledám na co koukat a najednou vidím svého oblíbence MARKYHOMÁRKA S farellem, NO ŽE BY BENGA V ZÁLOZE 2, NEEEE, Táta je doma, šílená, americká, střeštěná, vánoční, suprčupr komedie. Jsou tam vtipné momenty, ale spíš marnost nad marnost, i tak jsem to dokoukal a nestačil se divit co se asi WAHLBERGOVI honilo hlavou, když do toho šel...……..no a dokonce to má i druhej díl. ()

mistr97

Táta je doma je bláznivá americká komedie, ale ne úplně typická (naštěstí). Přece jen mi přišla o něco málo vtipnější a přitom méně trapná, než je běžné. Jen je pro mě až příliš rodinně zaměřená. Každopádně jiskření mezi hlavní dvojicí se docela povedlo a slušně graduje. Willa Ferrella nijak zvlášť nemusím, ale Wahlbergovi role skvěle sedla. 55 % ()

1308boddah

Typická americká rodinná blbina na jednu hvězdu. Díky pár povedeným vtipům další hvězda a za pohled na Marka Wahlberga další dvě. On je důvod proč viděn film pětkrát a ne naposledy. ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (viac)