Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental Film)

VioletVonBat

Skvělý film! A skvělé obsazení! Ani chvíli jsem se nenudila, protože vtipných momentů má film opravdu hodně - a bohužel jsem se v hlavních postavách našla. Obsahuje totiž drsnou realitu dvou kamarádek, které nemají štěstí na chlapi... Ale ten happy end! Škoda, že realita je jiná a proto díky za takové filmy! ()

Enon

Když se řekne sousloví Česká romantická komedie, tak tenhle film je úplně přesná definice toho. Všichni herci neskutečně přehrávají a speciálně Klára Issová ve mně vzbudila takovou míru nenávisti, že jsem si to musel několikrát stopnout abych si od ní odpočinul. Základní zápletka je hrozně plochá, typicky romanticky jednoduchá a nedomyšlená. Moc nechápu, proč je ten film dělaný v koprodukci s Poláky, asi málo peněz, netuším. Každopádně to, jak je polovina herců předabovaná mi fakt nepřišlo moc dobrý, vytrhávalo mě to z děje, a navíc se ty hlasy k nim absolutně nehodily. Přišlo mi, že každá postava zde měla jen jednu emoci, kromě té hlavní. A teď se dostávám k věci, která mi vadila asi nejvíce, ten film je hrozně nudný. Řekněme, že jsem před tímto filmem zhlédl jeden daný film, který trval 2 hodiny a půl a přišlo mi to jak hodina, tady to trvá hodinu a půl a skoro jsem vypustil duši. Já chápu, že nejsem cílová skupina, to jsou spíše ženy ve středním věku, ale přece ten film musí být trochu přínosný pro jakéhokoliv diváka ne? Ano v Česku vznikají horší filmy, i horší komedie, to ale neznamená, že je tento film dobrý. 37% ()

tunerking odpad!

Tragédie..nevtipna typická ceska komedie o nicem bez ducha.  Ideální chlap developer.  Pak ty ženy nemají být dnes jaké jsou,  když vidí takové pohádky..Ondřej Sokol hrál dobře.. Komedie 0 ()