Klec pro panenky

• Česko Velký domeček pro panenky (neoficiálny názov) (viac)

Krásné vězeňkyně dřou v bažinách a trpí ponižováním od své sadistické dozorkyně v jedné z banánových republik. Ženy (v čele s lesbickou prostitutkou Grear) uhánějí dodavatele potravin, který jim občas propašuje i nějaké ty cigarety nebo drogy. A mimoto plánují, jak se z pekla džungle dostat... (ČSFD.cz)

vitekpe

Ja tenhle zanr nejak zvlast nemusim, ale obcas nezaskodi doplnit si vzdelani nekterym z vyraznejsich kousku. A tenhle je povedeny...hlavne asi zasluhou opravdu mimoradne puvabnych "vezenkyn". :-) P.S. Nejlepsi figura je ale anorekticka dozorkyne v podani Kathryn Loder...a ze zde uvidim i Christiane Schmidtmer, to bych nikdy necekal. :-) ()

bolan

Další z mnoha WiP (Woman in Prison) braků, byť tento snímek se tváří seriózněji než jeho další následovníci . Ženy ve vězení jsou krásně nalíčené, načesané a nosí krátké šatičky, takže se v celkovém dojmu stejně nevyhneme zvýšenému pocitu naivity. ()

Pekisan

Druhe wipko v priebehu par dni a tentoraz nic mensie ako klasika Big Doll House. Je to o triedu lepsie nez Arena a rovnako tam hra nekorunovana cierna kralovna zanru, sama velka (po vsetkych strankach) Pam Grier. Inak plusom su urcite zenske. Tie tam vyzeraju ako z nejakej sutaze krasy. Takze okrem toho, ze su krasne, tak su aj dokonale nalicene a natupirovane. Ved vo vazeni, v pralese, nikdy inak. Nakonci sa opat tradicne trochu striela a umiera, zlo je odhalene, kozy su potrestane....alebo opacne....alebo nie? Napriek tomu v ramci zanru zostava Bare behind bars neprekonane. ()

Apule

Ze začátku filmu jsme všichni v kině čekali, že to bude drama s mírným nádechem feminismu. Po několika záchvatech smíchu od návštěvníků filmu jsme zjistili, že je to hloupý film s několika sexy ženami, co jsou velké drsňačky, střílí ze samopalů i s prostřeleným ramenem, chytají jedovaté hady, dávají si na bradavky elektrody, perou se v blátě polonahé,.. Nevím, co pan režisér chtěl udělat, ale řekla bych, že to nevystihl přesně tak, jak měl. //38. Letní filmová škola UH ()