Scenár:
Hee-Myung LeeEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(2)
Polda, který přestal cítit bolest, se za pomoci ženy se synestézií snaží dopadnout sériového vraha, který tragicky vstoupil do jejich životů. (Netflix)
Hrajú
Yoo-chun Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Se-kyung Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Uchvácení krále (2024) (seriál)
Min Namkoong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Právník za dolar (2022) (seriál)
Jin-seo Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Daebak (2016) (seriál)
So-hyeon Kim
Austrália
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Jong-ho Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Tae-joon Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Won-jong Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Hee-bong Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Cho-hee Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Host (2018) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Jae-hwan Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Jin-joo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Namjachingoo (2018) (seriál)
Han-byeol Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
O! mai reidi (2010) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Ki-cheon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Byeong-ok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Ye-won Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Ji-hyo Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Manyeosikdangeuro Oseyo (2021) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Eunggeubnamnyeo (2014) (seriál)
Tae-kyeong Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Jeong-eun Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Jeong-shin Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Byeolttongbyeol (2022) (seriál)