Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiálny text distribútora)

Mihail123

Priemerná teenagerská komédia.Niektorí T-pci boli skutočne hlauzní (zhulený asiat), niekoľko vtipov bolo slušných. Len to bolo tak strašne..hmm.."americké". Skupina 6 ľudí sa snaží ukradnúť test, len kvôli tomu že si myslia že sú diskriminovaní a že ho nespravia. Tak vymyslia plán a nakoniec dosť nečakane, šťastný happyend. Všetci looseri sa popária a žijú spolu až do smrti. No ďakujem, nemusím. Nechápem,čo tam robi Scarlett Johansson? ()

Bouřňák odpad!

Marně jsem první polovinu filmu čekal na nějaký moment, který by mi prišel alespoň mírně úsměvný (o vtipném ani nemluvím). Když se žádný takový nenašel, netrpělivě jsem celou druhou půli čekal jak ta blbost dopadne. Výsledek: Kruté pokoukání - ztráta hodiny a půl, které budete litovat. Opravdu nevím za co dát byť jen jedinou hvězdičku. Všem radím ruce a oči pryč. Film je proložen spoustou těch nejblbějších klišé. ()

Shit

Děj od začátku jasnej, nicméně to ani moc nevadí a je to i tak docela zábavný, ale postupem času se z toho stává taková docela laciná záležitost, ale pořád to nad vodou drží Scarlet Johansson a Erika Christiansen. Jenže bohužel takovej tenmravokárnej konec je úplná tragédie a sráží tenhle film úplně do kolen. slabší 3 ()

Mononoke.

Těžko říct, co mě donutilo se podívat na Perfektní skóre, asi mi zabíralo místo na disku, mozná fakt, že v něm hraje Scarlett (a ta přece hraje jen v dobrých filmech:), kazdopádně se z toho vyklubal spíše (pod)průměrný filmík pro teenage holky, co hází jednu klišoidní hlášku za druhou, o tom jak těžké je dospívat, vzepřít se škole a nejít s davem, jít si za svým snem... Zkrátka, kdo tohle neuvidí, získá dvě hodiny života k dobru. ()

Jaňo

Hurá... Konečne to nebolo len o hlúpych a trápnych vtípkoch a o týpkoch (nechcený rým), ktorí používajú slová ako "šukať", "cecky" a "fajka"... Film mal slušnú pointu aj príbeh, obsadenie výborné a tiež výkon toho obsadenia. Usmial som sa na "odkazoch" na iné filmy, ale aj na podarenom scenári... Vrámci teenage určite veľké prekvapenie (ktoré som nečakal) a preto sa odhodlávam dať štvorku ako vyšitú... ()

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)