Atomic Blonde

• Česko Atomic Blonde: Bez lítosti (viac)

Agentka Lorraine Broughtonová je dokonalá agentka – zmyselná, divoká a schopná čohokoľvek. Neváha použiť všetky svoje strelné, ale i ženské zbrane, aby prežila aj na tých najnebezpečnejších misiách. Tá posledná má konečnú zastávku v Berlíne, odkiaľ má priniesť prísne tajnú správu o situácii v destabilizovanom meste. Spojí svoje sily s druhou vyslanou spojkou Percivalom (James McAvoy) a spolu rozohrajú vysokú hru špiónov. (Forum Film SK)

MaaaR@

Z Atomic Blonde sálá atmosféra a smysl pro detail v každé scéně. Skvělá práce s kamerou, pětihvězdičkové herecké výkony a perfektně padnoucí soundtrack. Pokud však čekáte Johna Wicka v ženském provedení, předem upozorňuji, že se ho nedočkáte. Tohle je daleko syrovější, s míň cool hláškama, pomalu a precizně budované k záverečné náloži zvratů a naplno využívající potenciálu tehdejšího Berlína. ()

Zmrv

Atomic Blonde se zasekla někde mezi Bondem a Johnem Wickem v sukních. Tahle nejednoznačnost jí ale škodí, a bylo by lepší, kdyby se Leitch s Johnstadem rozhodli pro jednu z cest a té se drželi. Nicméně. Akční scény jsou výborné, "neonové scény" nádherné a Charlize s McAvoyem svoje role zvládají na jedničku. Všemu dodává korunu vynikající osmdesátkový soundtrack. Dohromady tomu ale něco chybí, a to je lepší scénář. Kromě již zmíněné nejasnosti ve směru, film shazuje zbytečně překombinovaný konec a dost průměrná zápletka Stejně je ale Atomic Blonde lepší než většina podobných akčních filmů. 70% ()

Kovaja

Jakpak se to říká?? ,,Královna je mrtvá, nechť žije královna,,!!!!! Angelina a její Lara se může jít zahrabat. Děj filmu zasazen do doby pádu berlínské zdi, souboj agentů jasně vše moooc super ale KURVA Charlize ty vado ta ženská mě totálně odbourala. Film viděn v bijáku a ještě týden po, ji mám před očima. Ta holka ač skoupá na slova má tzv. koule!!! Její sexapeall je nadpozemský. Tu holku prostě chci. Za celý film sem se jí nemohl nabažit. Atmosféra doby a hlavně oldies hity dodávají filmu pověstnou třešinku. Bojové scény kdy si Charlize dává 100kilové chlapy sou super. Musím vidět znovu! Palec hore:-))) ()

Hanys_

Bavil jsem se u tohohle špionážního thrilleru dost, jen ta překombinovanost byla dost na škodu (pořád nevím jestli jsem toho dabl agenta pochopil správně). Každopádně ta atmosféra obou stran Berlína byla fantastická. No a samozřejmě bojové scény na jedničku. ()

Fary

Tak nevím, ale něco mi u tohohle filmu asi uteklo. Něco podstatného. Z traileru jsem se na to hodně těšil, ale výsledek mě neskutečně zklamal. Divný scénář, divně zahrané, přehrávané. Chvíli ve stylu komixu, chvíli ve stlyu německého Komisaře Rexe. Divný soundtrack, samoúčelné kamerové orgie prostřídané scénami jako z Kobry 11. ()

SpaceOdyseus

Vizualne jde o opravdu nabuseny film. Vsechny zabery jsou krasne komponovane, sviceni je hodne expresionisticke, rejza si hraje s kontrastem s neony a oci prechazeji. Pribehove jsem dlouho nevidel zamotanejsi spionsky snimek. Ke konci jsem si nebyl moc jisty, kdo je dvojity agent a kdo trojity. Ale to je v poradku. Spionske filmy maji byt zamotane. No a ta jedna akcni scena je vymakana, spinava a vlastne i dokonala jak jen muze byt. ()

dopita

Zcela průměrnej špionážní thriller, kterej by to u mě vytáh sotva na dvě hvězdičky. Jenže obsahuje asi desetiminutovou akční scénu na schodech jakéhosi činžáku, která je doslova kulervoucí. Rejža to vůbec nekazí zbytečným střihem, tahle bojovka je poskládaná z dlouhých záběrů, které maj neskutečnej šmrnc (připomnělo mi to Zátah Garetha Evanse) a Charlize předvádí neuvěřitelnej fyzickej výkon. Takže dávám o jednu hvězdičku navíc, ale kromě oněch deseti minut půjde zbytek filmu do koše. ()

Gogo333

Původně jsem myslel, že to bude John Wick v ženském provedení, ale nakonec jsme dostali výborný špionský thriller. Theron a McAvoy jsou perfekní. Slušně sekunduje i Bill (Hemlock Grove) a Eddie (Ray Donovan). Dobová atmosféra je výborná (trabíci!!!) a krásně okořeněná hudbou (samé pecky, který si občas poslechnu). Bitek tam moc není, ale zato jsou všechny perfektně natočené. Za mě veliká spokojenost. ()

Corpsegrinder

Oproti tomu jak se tenhle film jeví je to prakticky jen b(l)ondovka z doby pádu Berlínský zdi. Hraje se tak spíš na špionážní notu než na co nejvíc akce, ale ta když přijde, tak je čistě johnwickovská, takže se na to čumí dobře. Palec nahoru za cool soundtrack. ()

Tristaver

Ve chvíli, kdy přistoupíte na scénáristovu hru na téma "scénář je úplně zamotaný, což je ale dobře, protože příběh a agentský život taky", film přestane nudit, a stane se naopak zajímavou špionskou adaptací. A pokud by nestačil příběh samotný, tvůrci mají připravenou 9 minut (!) trvající akční scénu bez jediného střihu. K tomu skvělé herecké výkony a obecně šikovně natočené akční momenty. Velmi příjemný filmový zážitek. ()

syphonn

Vizuál, akční scény a nestárnoucí Charlize. To všechno bylo ve filmu výborné. Ale bohužel, u toho to končí. Scénář mě absolutně nechytnul, závěr zbytečně překombinovanej a celkově i to zasazení děje do období studené války mi nepřišlo nejšťastnější. ()

Patrik256

Rozpočet_ 30 milionov dolarov // Tržby_ 95.6 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 2 667 051 Kč // Diváci v ČR_ 18 450 // Tržby v USA*_ 51.5 miliona dolarov ()

Hanes88

Špionážní akční pecka v hlavní roli se skvělou Charlize Theron. Dobře, že obsadili právě ji, protože to bylo pro ní jako šité na míru. Celkově se tento film nebude řadit mezi akční elitu, ale hudba, akce, efekty výborné a i děj nebyl k zahození. Za mě takových 70%. ()

Hugomil

Po velmi dlouhé době skvělý špionážní film s dobrým hereckým obsazením a ještě lepším soundtrackem. Jelikož žánr těchto filmů už dávno není v módě, s radostí jsem jej uvítal. ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Oscarova herečka Charlize Theron (Srážka s láskou, Šílený Max: Zběsilá cesta) zvládá docela v pohodě kombinovat jak ambiciózní dramata, tak studiové velkofilmy, tak nezávislou scénu. V poslední době… (viac)

Dvojka Atomic Blond je na cestě

Dvojka Atomic Blond je na cestě

12.07.2020

Herečka Charlize Theron, jejíž novinka Old Guard: Nesmiřitelní tento víkend dorazila na Netflix, potvrdila zprávy, že pokračování k jejímu akčnímu hitu Atomic Blond je na cestě. Herečka se měla… (viac)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017