Mastnej škrtič

(festivalový názov)
  • USA The Greasy Strangler (viac)

Otec so synom sprevádzajú návštevníkov po ich meste. Počas jednej obchôdzky si všimnú ženu, ktorá sa im zdá príťažlivá a aj ona má záujem o syna. Dohodnú sa na schôdzke a už o pár dní sa v ich dome konečne objaví žena. To však neznamená, že sa veci zmenia k lepšiemu. Táto žena spôsobuje len ďalšie problémy v ich vzťahu a to ešte nie je najhoršou vecou, ktorá sa stala. V okolí sa totiž pohybuje sériový vrah, ktorý vraždí ich známych. (Marceloo)

haluska11

zabalit shakespearovský trojuhelník vztahů do sádla, masti, krve a stařeckých chlupů a usmažit to v maximální nechutnosti za zvuků disco a povedeného kolorování dokáže jen vizionář a génius. greasy strangler na hrad!  EDIT po 4. vidění: pořád nádherně natočený a helenkovskyvondráčkovsky nestárnoucí a dokonale šťavnatý bros before hoes melodrama. 5/5 grepů v oleji. ()

venca163

O největší mizérii z toho, co jsem viděl letos na festivalu, musí Mastnej škrtič ještě svést souboj s Požárem na moři, ovšem cenu za největší zklamání vyhrává už teď. Pro takhle ubohý zpracování neni dostatečnou výmluvou ani to, že to bylo záměrně. Film je bolestně nudnej a trapnej, že časem udolal i nalitý publikum. Btw. argument, že je třeba se před půlnočnim filmem pořádně zpráskat, aby se dal vůbec přežit, moc neberu (myslim, že jsem pro to udělal dost). Za zmínku z těch 93 minut snad stojí jen dvojník Samuela L. Jacksona (na týhle fotce můžete hádat, kterej z nich to je). Sračka. (25%) ()

Bloody13

Tohle je opravdu MEGA úchylárna, kterou s největší jistotou už v životě neuvidim. Těžko vydržet pohled na tři takhle bizarní existence, které však u diváka nevyvolají smích, soucit ani lítost, nýbrž jen hnus a trapnost. Pokud vám teda nevadí dědek s velkym chujem, jeho retardovanej synátor, tlustá mařka s bobrem a povadlýma kozama, pojídání očních bulv a celkově fekální humor. Takže za co ta hvězdička? Za hudbu: je sice otravně monotónní, ale neuvěřitelně vlezlá a dost možná si jí budete nějakou tu chvíli v duchu broukat, než usnete. Anebo vám z ní praskne hlava. ()

pornogrind

Že je to úchylárna o tom není pochyb. Na druhou stranu jsem viděl daleko úchylnější, ujetější a celkově zvrhlejší a hlavně vtipnější úlety. Tohle sice může ze začátku bavit, ale postupem času se to přejí a už jen čekáte na konec. V podstatě je to film o ničem, kterej se snaží zaujmout svou ujetostí. Na mě je to ale dost málo. Slabší 2 hvězdy. Zlatá TROMA. ()

Dadel

Film plný nechutností a ošklivých nahých lidí je poctou klasice Pink Flamingos z roku 1972, jejíž kvalit ovšem nedosahuje. Dobře naladěné publikum se zpočátku smálo každému prdu, ale nadšení rychle opadlo. Přesto stojí za vidění, ale ještě větší efekt by to mělo v nějaké "nepůlnoční" sekci ve Velkém sále plném nicnetušících lidí. ()

• Prvotní verze filmu měl dvě a čtvrt hodiny. (HellFire)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles v Kalifornii. (noelcoward73)
  • Všechny mužské genitálie ve filmu jsou falešné. (HellFire)