Šumavská obec Bučina je paralyzována výskytem vztekliny. Po zveřejnění šokující informace, že za dvojnásobnou vraždou u lesní chaty může být medvěd, mají virologa Pavla Rogla všichni za blázna – dokud se ovšem neukáže, že měl pravdu. Komu nebezpečná šelma utekla? A kdo tahá v pozadí za nitky? (Česká televize)

pavliCZECH odpad!

Druhý díl jsem si pustil jen proto abych zjistil, zda bude stejně slabý jako první. Nebyl. Kupodivu byl ještě slabší, naivnější, zkrátka celkově blbější. Už se dál nekoukám. ()

Salvator

Pořád dokola opakovaná filmová klišé - vesnice plná podivínů, alkoholiků a neuspokojených žen. Doslova zlatým hřebem je pak scéna, kdy dítě leze do roury za liškou nakaženou vzteklinou a dospělí jen přihlíží. ()

thorax65

O co víc byla úvodní epizoda našlapaná, o to je dvojka slabší. Seč dřel jak mezek, ani kameraman nezakašíroval díry ve scénáři. Vyčnívaly jen akce s panem starostou (+) a panem liškou (-). Doufejme, že je za námi nejslabší chvilka. 50/100 ()

quido.morava

napětí a sugestivní atmosféra to zatím udržuje jakž-takž na slušné úrovni, ale už se i ve scénáři objevují nelogičnosti, s "jasnovidectvím" kladných postav a "padoušismem" záporáků je to už krapet přehnané, tak jsem pořád zvědav, jestli se to úplně zvrtne, nebo se to udrží aspoň na snesitelné úrovni k žehlení... ()