Luděk Říha (Martin Hofmann) nedostal v Chánove poriadnu bitku od Rómov len vďaka kamarátovi Frantovi (Zdeněk Godla), ktorý pohotovo zasiahol a zachránil ho klamstvom. Lož, ktorú Franta narýchlo vymyslel, aby ho vytrhol z rúk rozhnevaných Rómov, ale Luďkovi poriadne skomplikuje život. Fiktívna charitatívna akcia „Snědá tíseň“ sa stane cez noc fenoménom. Navyše, rasista Eda, majiteľ Severky, má na druhý deň veľmi zlú náladu a do jeho krčmy sa večer začnú valiť Rómovia. Situácia sa môže zvrtnúť na globálnu katastrofu... (TV JOJ)

Franki69

Dneska jen za 4 hvězdy, ale i tak několik perel... "Člověk celej den plánuje, hodinu po hodině, a pak zavřou hospodu a celý je to v prd..i" :-D Už jen tahle hláška...Pořád je laťka krutě vysoko, tak už se těším za tejden. ()

KyleReese

Hlášek od minula neubylo, ba právě naopak. Klekí petra a černý tesák budiž toho důkazem:-) Pomalu se nám začíná rýsovat, k jakému konci seriál asi spěje a je potřeba říct, že tentokrát cenzor z ČT a RRTV udělal chybu a v domnění nějaké euro-agitky seriál bezelstně pustil do éteru. Přitom nepochopil, že tady se hraje na vlasteneckou notu, s obrovskou ironií a lidským nadhledem a proto je to (zejména v dnešní době) taková sranda. M. Hofmann si svého Luďana vychutnává doslova plnými doušky a klobouk dolů před Z. Godlou, který je, jakožto téměř neherec, naprosto skvělý. Jo, nevíte někdo, kde se dají sehnat lístky na Chánov United? :-)))) Dycky Most! ()

Sa.sa

„Já jsem se včera ožral s cikánama a říkají mi Klekí-petra!“)... Ta pařba s cikánama byla epochální 😎😎😎 Ať žije Ustanovující schůze Snědá tíseň 😀😀😀 Ten konec byl fakt parádní..! 😀😀😀😀😀😀😀😀 ()

Filmao

No nevím no. Asi nejslabší díl seriálu. Minulý díl byl lepší. Humor je v této epizodě minimum. Njn Luděk se spojil s cikánama, Edovi stojí péro nad Dášou až jí miluje a Franta asi začne vztah s babo-chlapem. Snad bude příští epizoda lepší. Asi nejlepší bylo FC Roma :D Poprvé dávám 4 hvězdy ()