Česko roku 2016. Na čínském kosmodromu Čajkonur se připravuje start nosné rakety Dlouhý chobot s českým vesmírným modulem Říp 1. Vzhledem k tomu, že kosmodrom vykazuje úspěšnost startů kolem šestnácti procent, statisticky je vlastně všechno jedno. Zda bude René Hejl jmenován kapitánem, kdo se bude starat o slepici, kterou partner letu velkodrůbežář Anton Hrabiš nechal vyslat na Měsíc z reklamních důvodů, a o modelku Agátu, kterou partner letu Anton Hrabiš nechal vyslat na Měsíc také. Protože jestli se dílo dělníků z české Škodovky, které svým tvarem nápadně připomíná úplně jiný dopravní prostředek, skutečně dostane v celku do vesmíru, bude to zjevně jen plodem televizní fikce. (Česká televize)

LachtanShows

Trochu mě zarazilo, že byla Jana Plodková jen tak nahrazena Evou Josefíkovou, naštěstí jsem se s její rolí Miss Kurník okamžitě spokojil a nechal se unášet jejím stupidně povedenými hláškami. Ze zbytku osazenstva musím vyzdvihnout ještě Jiřího Hánu, ten válí neskutečně. ()

mh.mail

50% — Tenhle díl byl zase o trochu zábavnější než předchozí. Vynikající byla na začátku slovenská vlajka s popiskem Česká republika. To, jak byli čínští inženýři po každém průšvihu postaveni ke koštěti, bylo, myslím, úsměvně naivní, jsem přesvědčen, že by ve skutečnosti byli postaveni úplně jinam. Karťáci mi zase evokovali umělého Václava z filmu Rozpuštěný a vypuštěný. Jinak opět především prvoplánové a polopatické vtípky. Ale lepší se to. Škoda, že aspoň takovéhle úrovně nebyly předchozí dva díly a obzvláště ten první. ()

topi80 odpad!

Může mi prosím někdo napsat nějaký vtipný moment, který se v těch 40 minutách objevil? Já fakt čekal, čekal a nedočkal se nejenom ani jednoho vtipného momentu, ale ani ničeho, co by se dalo považovat za pokus o něj. ()

fugyx

Predsa len si tie žabky mala vziať. Diskontné kozmické lety, registračná pokladnica, Zlata Chladná, Združení rodičů a přátel žkol, maketový politici (Zeman s hrbom a lalokom), šalina vo vesmíre atď. Výborné! ()