Nová automobilová šou je neoficiálnym pokračovaním série Top Gear s jej bývalým tímom v zložení Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Známa trojica cestuje po celom svete, testuje a recenzuje extrémne športové automobily, absolvuje rôzne motoristické výzvy, súťaže a preteky, prekvapí celebritnými hosťami a talkšou v putovnom štúdiu, pričom každú epizódu nakrúti na inom mieste a v inej krajine – v obrovskom putovnom stane. (TV JOJ)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (2)

Grand Tour (2016)

Ale ano, je to zabavne. The Grand Tour je mene o autech a vice o vtipkach ustredni trojice a to mi celkem vyhovuje. Nektere vtipy se tedy opakuji (Celebrity Brain Crash zacal nudit uz v druhem dilu, american nebyl vtipny ani jednou). V cem je ale toto nejsilnejsi jsou predtocene filmecky, kde tvurci vymysleji opravdu kraviny, jejichz naprosta vetsina miri primo na komoru (udrzitelna karoserie ftw). ()

Lochdown (2021) (S04E03)

Kluci uz jedou docela na autopilota. Nesmyslne ukoly stridaji nefungujici vtipy. Kdyby to nevyvrcholilo pontonem, u ktereho jsem se fakt bavil, sel bych s hodnocenim jeste niz. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse