Lahodný desert, neboli bonus k filmu Shrek. Ještě před závěrečnými titulky nám tvůrci filmového Shreka nabídnou pohled do Bažiny, kde se koná karaoke, taneční párty, kde uslyšíte ty nejznámější písničky v podání "shrekovských" pohádkových postav, roztančených do neuvěřitelných pohybů. (maverick10)

sima275

No opravdu jsem si tenhle ani ne 3 minutovej filmeček nezamiloval. Musím říct, že po třetím zhlédnutí dávám 3 hvězdičky. Je to jako kdyby se sešli všechny postavičky ze Shreka a každy zazpíval dva takyty. Bohužel ani písničky nebyly nic moc, ale furt je to Shrek takže dávám 50%. ()

MartinTerran

Vůbec netuším proč je to zařazeno jako zvlášť film, ale nic to na tom nemění že je to super bonus. Hodně známých songů v podání postav z filmu Shrek. Taková pařba nesmí na konci žádné pohádky chybět, takže pětihvězdičkové hodnocení jako za celý film Shreka. Hodnocení: 97/100. ()

MaxForValue

Všetky známe postavičky zo Shreka v jednom krásnom balení plnom hudby, tanca a dobrej zábavy. Čo viac povedať? Jedine poradiť, aby ste si to pustili práve po zhliadnutí Shreka. ()

blondboss

Ale hej, zábavná trojminútová jednohubka plná svižnej hudby a nenásilnej dobrej nálady, ktorá sa pretaví aj do diváka. Podobných kraťasov by mohlo byť viac. 75 % ()

pierre9

Príde mi divné hodnotiť 3 minútový klip, ale DJ Pinocchio stál za to:) 3.5* pretože si myslím, že výber pesničiek mohol byť aj lepší. ()

Holusacek

Samozřejmě jasné hitovky v podání těchto známých postaviček,jelikož však tvůrci jen nastříhali úseky písní a přidali animace,nedokázal jsem se pobavit pouze zpěvem a tak také hodnotím tenhle video film. ()

michalkop

Část písni jsem znal, část ne. Moc mi to vtipné nepřišlo. Možná ten začátek, kde Fiona paroduje Madonnu a vojáci zpívají YMCA. ()