Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

honajz odpad!

Takový mix Soudkyně Barbary a Pošty pro tebe v hrané verzi, ale předstíraně autentické. Koneckonců je to znát i na dramaturgii, kdy se zásadní odhalení dějí postupně, až si člověk říká, jak to, že se o tom nemluvilo rovnou na nějakém vstupním pohovoru do show? A to publikum, to je taky něco úchvatného. ()

Blackhawks odpad!

Ach jo.. před lety všichni koukali na Chcete být Milionářem a Riskuj.. i když si o tom můžete myslet co chcete, tak to byla aspoň zábava, při které se člověk něco nového dozvěděl.. Je smutné že uběhla jedná dekáda a lidi jsou tak tupí a hltají tyhle mozek vymývajíci sračky !! Chtělo by to položit otázku.. co může být horšího než tohle ? Ale mám strach, že brzy příjde odpověď.. :( ()

Omnibus odpad!

"Reality" show? Ach jo... Nejsmutnější na tom není to, že je to jen umělohmotný levný brak. Ale že už jsem potkal i lidi, např. u nás v práci, jinak celkem normální lidičky, kteří to žerou a berou to jako skutečné příběhy a do krve by se hádali o tom, že je to realita, je to skutečné, nádherné, lidské a ze života... To je ta síla (i těch nejpokleslejších a nízkonákladových) médií, spolu s prázdnotou duší v dnešním světě... zaplnit čas čímkoli, třeba i něčím vyhrabaným z kontejneru na odpadky. ()

Allien.9 odpad!

Upřímně, na "Nebezpečné vztahy" se dívám, protože se u nich vždycky neskutečně pobavím nad fantazií scénáristů, ale moralizující Honzík Musilů, psycholog s doktorátem snad ze všeho, z čeho doktorát mít lze, by se měl zamyslet, do jaké karikatury? kreatury? se stylizuje. A to jsem ho kdysi dávno v dobách "Áčka" měla ráda, fuj. ()

Oyer

Já jsem se neskutečně pobavil. Mezi totálními shit pořady - který nás v posledních letech provází ( od Výměny manželek až po Popelku) - je tohle pokračování TV úpadku totální SHIT no. 1. Na jednu stranu totálně stupidní, ale na druhou stranu k pivku a kebabu vynikající zábava ! A tak se stalo, že i blbost může být nadnášena. ()