Charlie Carbone (Jerry O´Connell) a Louis Booker (Anthony Anderson) sú už roky najlepšími priateľmi. Každý z nich má však svoje vlastné problémy. Louis je bytostný optimista, ale zároveň smoliar k pohľadaniu. Charlie je naopak skeptik, ktorý sníva o zoznámení s príťažlivou ženou a bezstarostnom živote. Jeho sny sa mu však môžu veľmi ťažko splniť, pretože je nevlastným synom mafiánskeho bossa Sala Maggia (Christopher Walken), ktorý nemá oboch priateľov priveľmi v obľube.  Sal sa im i napriek tomu rozhodne dať  poslednú šancu a požiada ich, aby doručili do Austrálie 50 000 dolárov. Spočiatku to vyzerá tak, že sa na nich konečne usmialo šťastie. Lenže bundu, do ktorej si peniaze schovali, im vďaka ich hlúposti a nepozornosti ukradne miestny klokan. Najzábavnejší lov v dejinách Austrálie môže začať... (TV Markíza)

peetriss

Ujetost, u které je plusem, že se mě nátlakově nesnaží přesvědčovat, že je tou nejvtipnější na světě, naopak snaží se působit uvolněně. Vtipné situace generuje však pouze sporadicky, ale díky aspoň za to, na více než dvě hvězdy to ale není. Pozitivem je atraktivní obsazení záporáků (Walken - Shannon - Csokas), jiným způsobem atraktivní Estella Warren, krásné australské exteriéry, ale také štěk Lary Cox, který ve mně vyvolal "puberťáckou" nostalgii k seriálu Škola zlomených srdcí. ()

Darik

Sice je to obrovská ptákovina, ale já ji prostě miluju - ten klokan je prostě boží!!! Pokud se na něj chcete koukat tak prosím vypněte mozek, nalijte si něčeho alkoholického, smotněne brko či udělejte cokoliv, aby jste se dostali do nějaké té náladičky na hovadinky a nechte se provázet sympatickou dvojkou, nádhernou ženskou a hlavně BOŽÍÍÍÍÍÍÍM klokanem ;) ()

Tempest

Klasická filmová jednohubka. Docela koukatelný film, naprostá oddychovka. Dobrý film pro chvíle, když chce člověk vypnout mozek. Příběh je totálně praštěný, 2 magoři cestou srazí klokana, nenapadne je nic lepšího než ho obléci do bundy a vyfotit se s ním. Zdánlivě mrtvý klokan ale ožije a uteče i s bundou. V bundě mají ale peníze, které převážejí pro jednoho mafiána. Takže začíná hon na klokana, který jim dává docela pěkný kapky. Pomůže jim i krásná Američanka v podání Estelly Warren a klacky pod nohy jim mimo klokana hází příjemce i odesilatel peněz. Fajn film, docela jsem se bavil. ()

lennyd

Když byli malí, tak Louis (Anthony Anderson) zachráníl Charliemu (Jerry O'Connell) život. Od té doby, se jej spíš o život snaží připravit. Po posledním průšvihu jim nevlastní otec Charlieho (Christopher Walken) dá poslední šanci. Dovést peníze jednomu chlápkovi do Austrálie. Ale to by v tom byl klokan, aby je zas Louis nedostal do průšvihu (a on v tom klokan byl). Jeden klokan, jedny ztracené peníze, pěkná holka a najatí zabijáci. Bohužel celé dohromady to moc nepasuje, takže jediné nad čím se dá trochu bavit je sám Klokan Jack. A taky "hlouposti" hlavních hrdinů. A režiséra. A scénaristy. To si klokan Jack nezasloužil... ()

B!shop

Takova naprosto pohodova blbustka s jednoduchym, ale vcelku originalnim dejem zasazena do zajimavyho prostredi. Vetsina foru sice tezi z napadu dva blbove versus klokan, ale na tom nesejde, protoze i kdyz fory nejsou buhvijaky, pobavit dokazou. Navic tu je Walken v prijemny mafiansky roli a super sexy Estella. No a hlavni dvojka jsou sice hovada, ale docela sympataci, navic hraje prijemna hudba a klokan je udelanej vcelku povedene, takze to da 80 minutovou zabavu za lepsi 3*. ()

• Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)
  • Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)