Päťdesiat kíl zabaveného heroínu ešte včera odpočívalo v uzamknutom, snáď najprísnejšie stráženom policajnom sklade v Detroite. Dnes však po heroíne nie je ani stopy a nikto nevie, kam sa vyparil. A hlavne ako a prečo. Isté je len to, že niekto je bohatší o päť miliónov dolárov. A ten niekto možno nosí policajnú uniformu. Na policajtov to nevrhá dobré svetlo a celá situácia nahráva na smeč ľuďom, ktorí s policajtami nikdy neboli zadobre. Presne takým je aj obchodník s drogami Latrell Walker (DMX), ktorý sa len utvrdí v tom, že policajti sú banda predajných, skorumpovaných a podplatiteľných gaunerov. Myslí si to však len do chvíle, než sa objaví Orin Boyd. Vtedy zistí, že nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá... A dvojica má naozaj plné ruky práce. (TV Markíza)

vodkasesemte

s každým zastřeleným policajtem, co mi přišel vnucovat prázdná doporučení, jsem viděl ty tlustý svině s křivou držkou, co nejsou schopny rovně ani sedět. ()

martins

Asi poslední opravdu dobrý film se Seagalem, jako jeho velký fanoušek jsem byl mile překvapen, když po titulech Tajný agent Jack T či Patriot, přišel tento titul, po pěti letech od Glimmer mana dokázal zase natočit pořádný film, ikdyž kvalitou nedosahuje jeho největších hitů, určitě stojí za vidění, film totiž není jen o Stevenovi, ale skvěle ho doplňují i další herci třeba Bill Duke. Velké množství černých herců, které předznamenává následné další tituly(Na pokraji smrti či Zákon ulice). ()

Stanmi

Stevenův comeback do první ligy se maximálně vydařil a je škoda, že to bylo pouze v tomto filmu. Tvrďácký polda Orin Boyd (Steven Seagal) řeší případy rychle, efektivně a často proti předpisům, což není jeho nadřízeným po chuti a tak jej přeřadí do "patnáctky" - detroitského okresu s nejvyšší kriminalitou. Po seznámení s místními poměry zjišťuje, že jeho noví kolegové jedou v drogových kšeftech...Steven ve své klasické herecké poloze kraluje celému filmu, mlátí zložince a hláškuje "jako za mlada", celkově je akce natočena patřičně efektně a co je důležité přehledně. K pozitivnímu vyznění filmu příspívá i obsazení, které není vůbec špatné: Michael Jai White, Anthony Anderson, Tom Arnold, Jill Hennessy, Eva Mendes a třeba i Bill Duke. No a samozřejmě je třeba uvést i rappera DMXe, jeho výkon sice nepatří k nejlepším, ale dá se to. Režisér a kameraman Andrzej Bartowiak po své prvotině Romeo musí zemřít přidal plyn a se solidním obsazením, scénářem a rozpočtem natočil jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. ()

johnsnow

A čuduj sa svete, ešte stále je to dobrý Seagal, síce je to trochu prečiernené(nič v zlom Luke Cage bol ešte viac) ale aj tak stále fajn. HERCI: Seagal perfektný, ešte veľa akčných scén zvládne bez dabléra, čiže u mňa spokojnosť DMX je tiež perfektný ako pomstiteľ, jeho pritučnený kamarát riadna jeblina ale aspoň žartoval fajne, no a MJW ako zaporák bol super vybratý, zvyšné postavy ma veľmi nezaujali a ani nemali veľa priestoru. AKCIA: Drsná, krvavá, či už prestrelky alebo bitky sú drsné a slušné. Bartkowiak vie točiť filmy, skoda, že Doomom si tak posral kariéru no ale tu dostáva 5 hviezd. ()

palomino

je milé vidět Seagala po dlouhé době opět ve skvělém akčňáku a navíc zjistit,že je i docela vtipný-jako dopravák je k sežrání.Příjemně překvapil DMX-tenhle člověk má opravdu charizma a moc rád ho uvidím i v jiném filmu ()

Innos

"vidíte ten ksicht???to je šťastnej ksicht" :-D zaujímavý komentár: canakja, Jackob, a mega super komentar vlada-xxx, nech žijú ANTI seagalovci vždy a všade (klasický príklad toho ked niekto hodnoti film a zabudne si ho pozrieť haha :-D) peace ()

Riker

Comeback Seagala ve velkém stylu. Sice je vidět, že se film snaží zalíbit tehdejším masám, ale na kvalitě to dramaticky neubírá. Steven jak ho mám rád, drsný, vtipný, nesmlouvavý.. Plných 5 hvězd to bylo pouze bezprostředně po shlédnutí, ale i tak je dám. ()

Rian_witcher

Přemýšlel jsem proč je pro mě tento film o hvězdičku lepší, než ostatní Stevenovi nejlepší filmy. A nakonec jsem pochopil. Daleko víc humoru mu jen prospělo. Konečně si dokázal dělat legraci ze svého drsňáctví a zašel si s tím problémem i k psychologovi :) ()

Marty_cihi

Rozhodně tento Seagalův film nepatří mezi jeho klasiky, V Lovci policajtů je jeho postava úplně odlišná, od ostatních jeho filmů. Ve většině z nich medituje s indiánskejma babičkam, nebo šaolinskýma mnichama. Láme ruce většinou týpkům s flanelovejma košilema, kšandy a s vidlema v ruce. Zachraňuje lesy, louky, řeky a duše zemřelích :-). Kdešto tady bojuje proti zkorumpovaným policajtům a dealerům drog. Nesedí mi to moc na něj. ()

misiaq

posledny ako tak pozeratelny pocin byvaleho akcneho hrdinu Stevka Seagala... mal to hned potom zabalit a mozno by zostal legendou akcnych B-filmov... ()

hony23

Jeden z nejlepších Seagalových filmů nepostrádá dobrou zápletku, akci ani vtip. Bohužel od té doby už nic tak dobrého nenatočil... ()

PeteBuck

Ako tak sa to dalo, ale nemôžem si pomôcť, stále to proste nie je ono. Áno, je to trochu lepší film, ale prečo musí Seagal ťahať do svojich filmov tie rapové sračky? Dej sa ako-tak dal, ale nejako to nefunguje. Nie je to proste ono, nech si hovorí, kto chce, čo chce. Je to to lepšie, čo Seagal natočil medzi rokmi 1999 - 2014. Takže nič extra. Sorry, Steven. ()