Modrý kód - Season 2 (2017) (séria)
Réžia:
Jaromír PolišenskýKamera:
Jan MatiášekHudba:
Dominik RenčHrajú:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Filip Cíl, Mojmír Maděrič, David Gránský, Sandra Nováková, Lilian Malkina, Marika Procházková, Berenika Kohoutová (viac)Obsahy(1)
Studenti se na školním výletě předávkovali tekutou extází. Ne všem se podaří vybojovat svůj boj a přežít. Rasputin se konečně setká se svou matkou. (TV Prima)
Hrajú
Sabina Laurinová
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Marek Němec
Československo
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Zach
Československo
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Eva Podzimková
Československo
Najlepšie seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Kosmo (2016) (seriál)
Jiří Štěpnička
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Filip Cíl
Československo
Najlepšie seriály:
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Docent (2023) (seriál)
Mojmír Maděrič
Československo
Najlepšie seriály:
Kosmo (2016) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Draculův švagr (1996) (seriál)
David Gránský
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Sandra Nováková
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Lilian Malkina
Estónsko
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Neviditeľní (2014) (seriál)
Dobrá čtvrť (2005) (seriál)
Marika Procházková
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Vodník (2019) (seriál)
Trpaslík (2017) (seriál)
Berenika Kohoutová
Československo
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Terapie (2011) (seriál)
Dabing Street (2018) (seriál)
Jan Urban
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Radek Jiříček
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Spravodlivosť (2017) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Roman Skamene
Československo
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Pustina (2016) (seriál)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Michaela Dittrichová
Československo
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Kateřina Brožová
Československo
Najlepšie seriály:
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Dreyfusova aféra (1994) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Bára Fišerová
Najlepšie seriály:
Podozrenie (2022) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Strom pohádek (1987) (seriál)
Kateřina Holánová
Československo
Najlepšie seriály:
Ochranca (2021) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)