Poté, co vydá úspěšný bestseller inspirovaný úmrtím jednoho z jeho spolužáků ze střední školy, je kontroverzní spisovatel Sidney Hall (Logan Lerman) nečekaně katapultován ke slávě a věhlasu. Vztah s jeho přítelkyní (Elle Fanningová) se začne rozpadat, neboť temné důsledky vydání této knihy naruší jejich společný život a Sidney náhle beze stopy zmizí. Bezmála o deset let později začne tajemný detektiv (Kyle Chandler) pátrat po zmizelém spisovateli, jehož knihy jsou propojeny s řadou záhadných případů žhářství. (Cinemax)

MontyBrogan

Neveril som, že Wolverine Lerman počas filmu dospel, darmo vyzeral ako zanedbaný Jared Leto. Tvorcovia sa snažili využiť kontrast mladíckeho vzhľadu s jeho reálnym vekom na to, aby mohol hrať postavu v puberte aj v dospelosti, no vyzretý prejav mu ešte moc nešiel. Napriek tomu som scenáru zožral všetky návnady a tešil som sa na odhalenie tajomstiev jednotlivých dejových línií. Vo filme zhorelo dosť príbehov. Jeho scenár by som k nim však nepridal. ()

ARI50

Spisovatelský zázrak, film začal dost dobře a nenudil ani moc, celý film sice skáče z bodu A do bodu B a naopak a příběh je celkem super tak tahle kniha zůstane dočtena a zapomenuta. Logan je prostě zvláštně nadaný a zajímavý kluk a nakonec muž. Skvěly hudební doprovod a hlavně trochu stopu zkrátit. ()

Copacabana

Vanishing Sidney hall...alebo burning Sidney hall?Chlapec popáli všetko,hlavne svoje výtvory.Keby si takto počínal každý spisovateľ, ďakujem pekne🙏asi by nám veľa literatúry hold neostalo😁.Slušná hipsterina na štýl The Perks of being a Wallflower. Ale v niečom to bolo aj poučné. Každý už v živote hladal samého seba.Netreba s tým prestávať, keď hľadáme sami seba, dokážeme objaviť úžasné veci...ale niekedy aj tragické...ale taký Sidney hall je. ()

kaylin

Trochu zdlouhavý příběh o tom, jak se Sidney Hall ztratil a jak se hledal. Mladý, nadějný a velmi talentovaný autor, do toho nějaké osobní problémy, ten příběh se skoro píše sám, a popravdě to není tak skvělé, jak by to skvělé chtělo být. Po nějaké době už mě trochu unavovalo některé postavy sledovat. ()

Caminzind

Nevím, kde začít. Ačkoliv mne napadá spousta vtipnejch hlášek, vezmu to asi spíš stroze, teda aspoň myslím. Já nevěděl, do čeho jdu (zaujal mě jen název a plakát, no bóže, stane se), takže už bylo asi pozdě couvnout, když jsem viděl tu pohromu... METACRITIC: 18%, ROTTENTOMATOES: 9%. What? To v tom filmu mučí koťata, nebo co komu provedl? Nakonec jsem byl vlastně i docela zvědavej, i negativní reklama je přece reklama. A jak to tedy dopadlo? Po shlédnutí musím říct, že je to fakt zvláštní úkaz tenhleten snímek. Víte, on dokonce ani svým způsobem špatnej není (což je legrační paradox), dokonce se dá v klidu dokoukat, přičemž je třeba uznat, že Shawn Christensen režii zvládá, ale... když on ten film je tak kurevsky hloupý! Myslím jako fakt hloupý, asi jako cikán z ulice, co se chlubí výučním listem, aby zastřel svou duchovní bídu, přičemž vy tušíte, že má sotva pomocnou školu. Faktem je, že takováhle nedramata nevysílali svého času ani ve všední den dopoledne na Hallmarku. Nemá to scénář, nemá to opravdové postavy, nemá to ani pachuť autentičnosti, a i to jakoby rozuzlení je vykonstruováno příliš uměle. Má to však precizní do sebe zahleděnou pózu, která se chtěla stát děsně kultovní. Tím si však Christensen (držitel Oscara!) nadlouho a hodně hlasitě zabouchl v Hollywoodu všechna vrata. Zvěsti nelhaly. Tohle byl objektivní odpad, jen s tou podmanivou hudbou. 27% ()