Vitajte v Kehoe, v luxusnom lyžiarskom stredisku, kde sa teplota drží na -10 °C. Polícia tu nemá toho veľa na práci – až kým vodičovi snežného pluhu Nelsovi Coxmanovi (Liam Neeson) nezavraždia syna. Stane sa tak na objednávku drogového bossa menom Viking (Tom Bateman). Smútok sa postupne mení na hnev a Nels nedokáže myslieť na nič iné, len na pomstu. Vyzbrojený ťažkou technikou a vedomosťami z detektívnych románov začne po jednom likvidovať členov kartelu. A sneh na svahoch okolo mesta postupne mení svoju farbu zo žiarivo bielej na krvavo červenú… (Forum Film SK)

Bogrant

Severská verzia mala síce vtipné vsuvky, ale stále bolo vo vzduchu cítiť tú ich typickú chladnosť, nevyvolávanú iba počasím, no pri remaku Mrazivá pomsta fakticky treba doplniť k trom vyššie vypísaným žánrom aj komédiu, pretože pri likvidovaní jednotlivých čudákov sa človek slušne pobavil. Miestami si to nevie vybrať, akým smerom sa to chce uberať a z väčšej časti je to tak debilné a prestrelené, že vyššie hodnotenie sa tomu jednoducho dať nemôže. Neeson opäť v pohode, no najlepší sú tu indiáni. ()

JB001

Přistupoval jsem k tomu s menší nedůvěrou, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Krásné mrazivé prostředí, spousta mrtvých a hodně humoru. Netuctová zábava na studené zimní večery ()

Sa.sa

Slušná střílečka plná mrtvých to se teda musí nechat 😅😅😅 No rád jsem se podíval a ten konec stál za to... ()

silverscreen

50 %......Za ten konec by si film zasloužil odpad, ale jelikož me připadá že filmy hodnotím až moc negativně, tak 3* je opravdu maximum co této splácanině mohu dát. Přitom potenciál film měl, ale veze se na současné vlně trapného humoru za každou cenu. Připadá mi že si dnešní tvůrci myslí o divácích, že jsou hlupáci co chtejí konzumovat film bez emocí a atmosféry. ()

D.Gilmour

Nechápu. Totální vykrádačka vlastním režisérem. Mám slabost pro severské detektivky, tohle prostě nechápu. Kdo chce vidět Mrazivou pomstu ať se vrátí v čase o 4 roky a pustí si "Boj sněžného pluhu s mafií" . ()

Lodovico

S viac premysleným scenárom a interakciami postáv to mohla byť černohumorná jednohubka roku. Rejžisér a scenáristi však moc hulili a málo leštili brko, a tak si pomáhali prvoplánovými akciami, ktoré ich napadli v jasnejších chvíľkach. Vieš čo je štokholmský symbol? ()

Fibonacci

Mňa to skrátka bavilo. 🍈 Neeson si ide svoje tempo. 🆗, napriklad charakter ženy nebol vymakany, policajtka takisto atd, ale.... who cares? taká hitmanovská pochúťka lomítko chľipka 😅 ()

ilegal1983

Ako mam Liama rad ale uz je cas ist do penze....Film okrem studenej prirody plnej snehu vlastne nic ine ani neponuka.Zaciatok je nudny a Neeson akoby ani nemal hlas.Zhruba v polovici filmu ma brali driemoty.Nic ani ziadna akcia ani ziadne napatie iba hnusne chladne a mrazive pocasie. ()