Z Dustyho (Wahlberg) a Brada (Ferrell) sú teraz kamoši. Dusty sa vykašľal na svoj imidž búrliváka  a Brad prestal robiť psie kusy, aby sa mu vyrovnal. Dokonca sa rozhodnú, že tohtoročné Vianoce strávia všetci spolu ako jedna veľká šťastná rodina s oboma manželkami a všetkými vlastnými aj vyženenými potomkami. Plán však dostane zásadné trhliny vo chvíli, keď sa na sviatky pozvú ich otcovia. S vrúcne milujúcim Bradovým otcom (John Lithgow) by v tomto smere nebol žiadny problém. Horšie to však bude s Dustyho tatkom (Mel Gibson), tvrďasom, ktorý neuznáva fyzický kontakt a s malými deťmi je schopný vtipkovať aj o mŕtvych prostitútkach. Dusty sa mu vždy chcel vyrovnať a teraz sa bojí, že ho svojou mäkkosťou totálne sklame. A ešte viac sa obáva toho, že otcova prítomnosť premení idylické Vianoce na vojnové pole. Presne k tomu to však smeruje, keďže ani Brad, ani jeho ocko nechcú v tejto neľútostnej bitke ťahať za kratší koniec. (Cinemart SK)

Marsik

HBO GO - Ale jo, celkem pobavilo a zabavilo. Jen hlas pana Štěpničky mi u Mela místy trhal uši. Jinak kdyby byla trojka, šel bych do toho. 66% ()

hous.enka

Mám slabost pro vánoční filmy a tentokrát mi dvojka sedla líp jak jednička. Věděla jsem, do čeho jdu a některé scény stojí opravdu zato (kácení stromku, světýlka). Srovnání s Griswoldovými asi film úplně neustojí, protože ten humor je občas hodně prvoplánový. Ne že by u Griswoldů nebyl, ale jejich vánoční film považuju za klasiku, kdežto Táta je doma 2 mi zřejmě v hlavě dlouho nezůstane. Všechny ty instantní rodiny a dokazování toho, jak se všichni vzájemně milují... . Na to já moc nejsem. Ale bavila jsem se a možná se na to ještě jednou (o Vánocích) podívám. PS: Iritovala mě postava nové Dustyho přítelkyně. Brrr. ()

Ellmariachi

Já jsem v pohodě. O něco slabší než jednička, což není žádná novina. Je trošku škoda, že je film tak trochu poslepovaný z gagů a nepůsobí celistvě. Další mínus je až příliš slaďoučký konec. Jinak jsem se ale bavil. Will Ferrell je uznávaným komikem, ale já jeho fanouškem asi nikdy nebudu. Mel s Markem si to dávají dobře a zbytek osazenstva jim dělá tak trošku komparz. Někdy vyplují na povrch razantněji, ale celkově působí jen jako nastrčené figurky. Humor je ale v pohodě a několikrát jsem se opravdu s chutí zasmál, což se mi v poslední době u rádoby vtipných komediích nepoštěstí. Za Marka Mela a fajn komedii 69 procent. ()

kaylin

Místy to bylo docela vtipné a to je to hlavní, co v poslední době od americké komedie chci. Mel Gibson si film ukradl pro sebe, ale vlastně to vůbec nevadí, protože on je prostě dobrý a utáhne to bez problémů. A nevadí mu si ze sebe trochu dělat prdel. Ostatní si jedou spíš klasiku a jen sem tam trochu pobaví. ()

dom156

Stejné jako první film, jen s přidáním dvou herců, kteří zapadli do vysokého průměru. Komedie ale je dobrá, občas se člověk zasměje. ()

M.i.k.e

stejně jako jednička hraje i druhý díl na hřišti základních klišé a rodinných hodnot a úplně stejně jako v jedniččce se ani tady postavy nechovají úplně racionálně a tím pádem ani nedělají racionální věci.Na druhou stranu ale není tohle pokračování tak agresivně hloupé,díky čemž je mnohem lépe stravitelné.Hodně tomu pomáhá účást dědečků Johna Lithgowa a hlavně Mela Gibsona.V rámci průěrné rodinné oddechové zábavy ok kousek...60% ()

Juto

Skvelá komédia, ktorá poteší každého kto má otvorené srdce. Výborne vtipné scénky, a ešte na vrch k tomu Mel Gibson. 6/10 ()

Martin741

Film v ktorom som videl Mela Gibsona /Statecne Srdce, Apokalypto/ bozkavat sa s chlapom - tusim to bol Wahlber. Mne je to jedno, a pokial je sex a manzelstvo len hetero, potom som od prirodzenia tolerantny. No nic, kazdopadne dobry film s Willom Ferrellom, ktory je hlavny tahun filmu, daleko za sebou nechava i Wahlberga, Gibson hraje druhe husle, ale zvladal to. Wahlberg to nezvladal, najlepsie mu idu filmy ako mix Komanda a Bourna menom Odstrelovac z 2007 roku. kazdopadne slusne, kulisy na urovni, dokonca aj miestna fauna /vlk/ sa tam zjavila . 68 % ()

bourec

Možná že Mel to trochu osvěžil,ale jinak je to zase slabota,jen s pár vtípkama,a neskutečně trapnym Ferrellem,a s neskutečně blbym koncem.40%. ()

Aljak

Ako to už býva zvykom, sequel väčšinou nedosahuje kvality kmeňových filmov. No a Daddy's Home part II. nebolo výnimkou. Napriek tomu si to udržalo svoj štandard a keď to beriem čisto ako komédiu, tak som sa v podstatne na mnohých scénkach a dialógoch úprimne pobavil, hoci niektoré boli bohužiaľ až prepálené, a hravo pokorili hranice trápnosti. Každopádne, aj keď v tom bola obrovská kopa klišé, tak v tomto prípade mi to až tak neprekážalo. Ferrell a Wahlberg nesklamali, a ich postavy otcov opäť bodovali. Takže z mojej strany v podstate spokojnosť, hoci za "jednotkou" to mierne zaostalo. ()

Streeper

Přišlo mi to o kousek lepší než jednička, určitě tomu přispělo oživení obsazení. Mel Gibson se do role necitelného otce opravdu hodil a John Lithgow jako jeho protějšek stejně tak. Párkrát jsem se opravdu nasmála, ano, misty tam je ten trapný humor, který nemám ráda, ale I tak je to příjemná vánoční komedie, I když by mohla být malinko kratší. ()

fugazi

Stominutovej sestřih trapnejch scének, který na sebe ani nenavazujou. Na Gibsonovi je strašně vidět, že s tim nechce mít nic společnýho ... 3/10 ()

HorrFi

Moc často se ve světě kinematografie nestává, aby byl druhej díl minimálně stejně kvalitní jako první, ale v tomhle případě se to stalo a já odcházel naprosto spokojenej.. vážně velký překvapení dost jsem se bál, že budu litovat peněz, ale nelituju ani trochu.. nejvíc mě bavil Mel v roli přísnýho táty a ta role mu podle mě fakt sedla, Will a Mark nezklamali a Linda Cardenellini je krásná milfka na kterou se fakt hezky kouká.. ()

URBAN

U komedií se stává že když nám připraví pokračování dopadne špatně. No to toto je právě ten případ. Vtipu tu bylo poskromnu. Pokud počítáme ty vtipy, které jsou opravdu vtipné a ne ty trapně vtipné. Když se u komedie nesmějete je něco špatně. tento film nemusel nikdy vzniknou a stéjně jako kdyby tomu tak bylo, protože po shlédnutí se vám zcela jistě vypaří z hlavy. ( 14.8.18/TV:HBO GO ) ()

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (viac)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)