Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Honsey

První dvě řady tohoto seriálu byly fakt zábava. Pak už ale kvalita začala klesat a přišlo mi, že se tvůrci trochu vysrali na to, co Groeningovi šlo vždycky nejlíp - vtipy, já vim, že po těch 800ti epizodách Simpsonů se to prostě nedá opakovat dokolečka, ale tenhle seriál má potenciál. Začali se soustředit na příběh, a to Groeningovi prostě nesedí a nejde. Není to taková hrůza, ale myslim, že by to měli co nejrychlejc ukončit. ()

FawayitanaXX

Jako celek hodnotím seriál velice kladně, animace je krásná, postavy skvělé a děj ze začátku taky pěkný. Ano, jen ze začátku. 2 poslední serie seriál sráží dolů a je to opravdu znát. 1. tři série 5*, 4 a 5 2½*. Škoda, škoda, potenciál to mělo... ()

Drslw

(po všetkých epizódach) Disappointment :( Skvelý začiatok, potom dolu vodou. V časoch, keď seriálová tvorba preteká skvelými scenáristami, vybral si Matt Groening (ja viem že nie on) zasa tých simpsonovských. ()