Suburra: Krvavé předměstí

• Taliansko Suburra: La Serie (viac)
Taliansko, (2017–2020), 19 h 29 min (Minutáž: 40–63 min)

Predloha:

Carlo Bonini (kniha), Giancarlo De Cataldo (kniha)

Hudba:

Scott Morgan

Filippo Nigro, Francesco Acquaroli, Alessandro Borghi, Adamo Dionisi, Giacomo Ferrara, Claudia Gerini, Eduardo Valdarnini, Francesco De Rosa (viac)

V roce 2008 se spor o pozemky v přímořském městečku nedaleko Říma proměnil na smrtící bitvu mezi organizovaným zločinem, zkorumpovanými politiky a Vatikánem. (Netflix)

Recenzie používateľa lahvi k tomuto seriálu (2)

Suburra: Krvavé předměstí (2017)

Ten konec je na hovno. Je to zajímavý, jak člověk fandí hlavním hrdinům, i když jsou to zmr_di. Jestli se rozhodli to ukončit, tak to asi ani jinak nešlo, aby z toho nebylo americký klišé. Takle to prostě končívá. Je to realita. Jenže pak jako divák ještě 10 minut koukáš do blba a je ti z toho všelijak. Ale proč to ukončovat? Mělo to potenciál a úspěch na několik dalších sérií. I každá série měla méně a méně epizod. Přitom to bývá naopak. Jinak..v porovnání s Gomorou byla první série slabší. Jednoznačně. Druhá už lepší a třetí ještě lepší. To je asi to hlavní. Vyjímečný to je totiž v tom, že je to lepší a lepší, graduje to s každou sérií a dílem, děj se zrychluje a končí to v nejlepším. Jo a fakt to nekončí tak, že je to je dějově před filmem, jak tu někdo psal. Z konce je mi na nic. Nezabralo ani se z toho vypsat :) Silný...a ukončený zbytečně brzy. Sakra budou mi chybět. ()

Série 3 (2020) (S03)

Snad první seriál, co se každou další sérií zlepšuje a zároveň zkracuje. Na konec se netěšte. ()