Policajt v Beverly Hills 3

• Česko Policajt v Beverly Hills III (viac)

V losangelskom zábavnom parku  sa väčšinou baví rozmanitá mládež. V Beverly Hills sa však rozhodla v zábavnom parku baviť organizovaná skupina falšovateľov peňazí. A možno by im to všetko vyšlo, keby sa tu neobjavil Axel Foley (Eddie Murphy) - detroitské policajné eso. Počas vyšetrovania brutálnej vraždy sa dostáva do smrteľného nebezpečenstva v okamžiku, keď sa Axel snaží odhaliť zločineckú sieť uprostred sveta fantázie... Filmová séria Policajt v Beverly Hills vstupuje do tretieho, zatiaľ posledného kola. Svojrázny hrdina si v ňom opäť skríži zbrane a svoju šikovnosť s organizovaným zločinom, tento raz v kulisách veľkého zábavného parku. Všetci priaznivci akčných, kriminálnych komédií sa tak dočkajú ďalšej porcie zábavy, akcie a napätia. (TV Markíza)

mzss1

(72%) Ale jo, třetí díl je taková ta neškodná blbina, která se nejvíc hodí, když je člověk bez nálady nebo unavený. První díl byl vcelku solidní, druhý už mě moc nebavil a tento je docela povedený. Místy se zasměju, nebo spíš trochu pousměji nad výborným Eddiem Murphym, který se zde opět ze všeho vykecá. Oproti předchozím dvěma dílům je zde sem tam o něco více akce. Taková obyčejná, střílení, ale co … Ostatní postavy jsou v pohodě. Děj řešit nemusíme, je jednoduchý. Především se to odehrává na pouti, kde mě nejvíc zaujala jedna scéna, kdy Murphy přeskakuje z jednoho porouchaného kolotoče z kabiny do kabiny. Hudba je povedená jako vždy u téhle série. Nemám, co už bych dodával. ()

B!shop

Tak trochu zbytecnej dil, kterej kdyby se nejmenoval Policajt z Beverly Hills, tak by clovek ani nerek, ze patri do trilogie. Eddie nedela zadny okecavacky, i kdyz se porad vrha bezhlave do akce, tak nikde nic moc neokecava a ani nedela moc vtipky. Z dvojky policajtu tu zbyl jen Reinhold, kterej taky moc nepredvede, ale zase tu je asi nejlepsi zaporak ze vsech trech dilu a prostredi zabavniho parku a prostoru pod nim dava docela solidni moznosti, ktery jsou bohuzel vyuzity jen obcas. Navic tu bohuzel krome paradniho, asi 20 minutovyho zaveru, neni prakticky skoro zadna akce a film se tak drobet tahne. Nejslabsi dil. ()

himor

Mozno zase pojdem proti polovici csfd, ale mne to nevadi. Prve dva diely boli dobre, svizne, ale casom som na ne zabudol. Co mi vsak utkvelo v pamati je sprosta zvucka Wonderworldu, stryko Dave a zachrana decka z pokazeneho ruskeho kolesa. Mozno to nebol najakcnejsi diel, mozno nebol taky vtipny, ale mam z neho najviac spomienok a to je pre mna dolezite. Takze mozno nadhodnocujem, ale pre mna topka. 100% ()

HAL

Druhý díl točil klasik akčního filmu Tony Scott, komediální základ filmu pro něj byl dost netypický, ale zvládl to s velkou ctí a udělal z dvojky nejlepší díl série. Trojku naopak točil John Landis, který s komediemi měl velké zkušenosti (Blues Brothers a Cesta do Ameriky) - a ten tady krutě selhal. A to právě hlavně po té komediální stránce, protože akce je celkem snesitelná, nic velkého, ale ani tragedie. Ve scénáři věřím že ty Axelovy hlášky a gagy kolem něj byly vtipné, ale ve filmu evidentně chybí talent pro komediální timing, pointy vyplynou do ztracena, Murphy působí unaveně a otráveně, jeho parťáci nemajjí pořádně prostor, všechno je tu prostě... meh. Nejhorší díl série. 5/10 ()

MM11

Druhý díl díru do světa zrovna neudělal, ale ani hlavního hrdinu neztrapnil. To dokázala až část třetí... Atmosféra poloviny devadesátých let jakoby se vůbec nehodila k této postavě, která působí nepatřičně. Navíc z Landise se vyklubal povrchní rutinér, jenž zakryl snahu předchozích dílu o "drsnost" a v jeho podání je označení thriller jako vtip, viz. bezradná závěrečná přestřelka. Vtipu ubylo na úkor planého moralizování a všelijakých hovadin, které Axela Folyho jen pohřbili. Lepší je se tomu vyhnout. ()

• Pieseň, ktorá začne hrať z Annihilatoru 2000, je "Luv 4 Dem Gangsta'z" od Eazy-E. (Real Tom Hardy)
  • Ve scéně na atrakci, kdy Axel (Eddie Murphy) zachraňuje dvě děti, které se drží, aby nespadly, jde vidět, jak oběma vysí nohy ven. V čase 29:44 však visí nohy ven pouze jednomu a v čase 29:48 je klec prázdná úplně, načež hned v dalším záběru jsou obě děti zpět. (Pulos)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 42,6 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 119,2 mil. (NIRO)

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (viac)