Uprostred rušného pracovného dňa dostane Igor (Igor Lizengevič) zdanlivo jednoduchú úlohu. Má doručiť list na adresu neďaleko jeho pracoviska. Keď sa rozhodne úlohu splniť, zisťuje, že nejde o obyčajný list, pretože list má v sebe starobylú kliatbu, ktorej sa práve stal súčasťou. Igorov deň sa stáva stále záhadnejším a musí spojiť sily s policajtkou Marinou (Julija Peresild) ešte predtým, než sa kvôli listu dostane jeho život do ohrozenia. (Marceloo)

Tim7273

Na dnešní dobu nezvykle krátká stopáž a o to víc má film větší spád i napětí. Žádné zbytečné srdceryvné prostřihy a dlouhé zpomalene záběry. Film mě vtáhl od začátku do děje. Příjemné zpestření, i svou jednoduchostí nápadu, se podívat na takovýto film východní produkce. ()

ceduard

Roztomilé. Sbírka nedotažených, ač dobrých nápadů, kde kdeco slibuje náramně komplikovaný smysl a pointu, aby ze všech těch mysteriozních náznaků nakonec vypadla prostinká ruská pohádka. Nicméně herci hrají velmi pěkně, vedle ospalého hlavního moskevského chasníka jsou skvěle obsazené hlavně role starších a starých lidí. Má to duši. ()