Réžia:
Joon-bae ChoiScenár:
Ah-ram LeeEpizódy(16)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
Obsahy(2)
Policista a herečka, oba s tragickou minulostí, se snaží zapomenout na bolestivé rány osudu a najít společně naději. (Netflix)
Hrajú
Ki-yong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Sseomnam (2017) (seriál)
Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)
Ki-joo Jin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Pongdangpongdang Love (2015) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Joon-ho Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Království zombie (2019) (seriál)
Čmuchalové (2023) (seriál)
Kyung-nam Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Da-in Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
My Dearest (2023) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Jong-hoon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Hyeok-soo Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Jeong-yeon Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Ri Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Moje první láska (2019) (seriál)
Soo-young Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
In-gi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Ji-hye Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Navillera (2021) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Kwinmeikeo (2023) (seriál)
Da-reum Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Han-bee Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Objímej mě (2018) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)
Sang-woo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Objímej mě (2018) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Yoo-ahn Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Lhář a jeho milenka (2017) (seriál)
Ye-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Objímej mě (2018) (seriál)
Yeong-gyu Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Ye-rin Ok
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Seo-hyeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)