Réžia:
Hyeon-wook SongScenár:
Mae-a-ri LimHrajú:
Hyeon-jin Seo, Min-ki Lee, Da-hee Lee, Jae-hyeon Ahn, Tae-ri Lee, Ji-in Moon, Hwa-young Ryoo, Hee-jeong Kim, So-ra Kang, Hye-bin Jeon, Ji-won Ye, Jae-yoon Lee (viac)Epizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Skvělá herečka proslulá svými eskapádami, a kolem které se vznáší spousta drbů, skrývá tajemství, které má vliv na její fyzický vzhled. (Netflix)
Hrajú
Hyeon-jin Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
MUDr. Romantik (2016) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Min-ki Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Da-hee Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Geomsaekeoreul ibryeokhaseyo: WWW (2019) (seriál)
Jae-hyeon Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Tae-ri Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Gumihodyeon (2020) (seriál)
Ji-in Moon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Hwa-young Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Děti Slunce (2016) (seriál)
Maedeudog (2017) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Hee-jeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
So-ra Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Hye-bin Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (seriál)
Ji-won Ye
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Peiji teoneo (2016) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Když nám bylo 17 (2018) (seriál)
Jae-yoon Lee
Kanada
Najlepšie seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Yeong-hee Nah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Moon-soo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Nam-kil Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jangnanseureon kiseu (2010) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Seung-wook Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Cheol-min Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
Hae-seong Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Shineui (2012) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Yong-nyeo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Seong-ryeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)