Výnimočný priateľ

• Slovensko Výnimoční priatelia (viac)

Fred Rogers (Tom Hanks) je populárny moderátor detskej TV šou. Keď za ním príde novinár Tom Junod, aby o ňom napísal článok, ani jeden z nich ešte netuší, aké výnimočné priateľstvo medzi nimi vznikne. Pán Rogers Tomovi pomôže vyrovnať sa s traumou z detstva a ukáže mu, ako prekonať cynizmus a znovu objaviť lásku. Príbeh je inšpirovaný skutočným priateľstvom moderátora a novinára. (Itafilm)

simonman

Asi mám já i tento ffilm smůlu, že jsem viděl jako první Kidding. Což je taktéž příběh stárnoucí hvězdy dětského pořadu, ovšem naprosto jiné úrovně. Zatímco Carrey je do své role pasující, skvělý, úžasný, autentický, Hanksovi jsem ukňouraného pana Rogerse neuvěřil a jeho apatická přeslazenost mi byla povětšinou protivná. A zápletka? Nevyřešený vztah s otcem, který odešel, zatímco matka umírala? Vážně? To je vše? Tohle rodinné neštěstí, které se událo snad v každém filmu, který pojednává o roztržce mezi dítětem a rodičem? A nic víc? Ne, víc už nic. ()

FakinAdsso

Chudák Mister Rogers, tak zajímavá postava a dostane nejnuznější a nejklišovitější scénář. Kdykoliv nebyla kamera na úžasném Hankskovi, chtěl jsem si prostřelit hlavu. ()