Epizódy(26)
-
Vendeta (E01)
-
Šaráda (E02)
-
Vo veci pani Brunettiovej (E03)
-
Nobilita (E04)
-
Benátske finále (E05)
-
Priatelia z lepšej spoločnosti (E06)
-
Ticho skonať (E07)
-
Veľká voda (E08)
-
Dôkazy, že zlo existuje (E09)
-
Tajné kanály (E10)
-
Konečná Benátky (E11)
-
Zákon lagúny (E12)
-
Temná hodinka Benátské republiky (E13)
-
Krvavá skvrna (E14)
-
Jako přes tmavé sklo (E15)
-
Nechte maličkých přijíti ke mně (E16)
-
Das Mädchen seiner Träume (E17)
-
Schöner Schein (E18)
-
Auf Treu und Glauben (E19)
-
Reiches Erbe (E20)
-
Tierische Profite (E21)
-
Das goldene Ei (E22)
-
Tod zwischen den Zeilen (E23)
-
Endlich mein (E24)
-
Ewige Jugend (E25)
-
Stille Wasser (E26)
Hrajú
Michael Brandner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Maja Maranow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gottfried John
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Chobotnica (1984) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Suzanne von Borsody
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Udo Schenk
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Inge Keller
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Helmut Zierl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Anaid Iplicjian
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gregor Törzs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Jasmin Tabatabai
Irán
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Stipe Erceg
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
David Rott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nicolo Polesello
Najlepšie seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Gudrun Landgrebe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Der Bastard (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Oliver Broumis
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Franziska Petri
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Robert Gwisdek
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katharina Schubert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Axel Milberg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Katharina Wackernagel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)