Rusko,
2014, 22 h 30 min
(Minutáž: 90 min)
Epizódy(15)
-
Vystrely v noči (S02E01)
-
Krovavyj pereděl (S02E02)
-
Klad (S02E03)
-
Propavšaja krasavica (S02E04)
-
Revnosť (S02E05)
-
Inkassatory (S02E06)
-
Starosť (S02E07)
-
Lesopolosa (S02E08)
-
Cvety i braslety (S02E09)
-
Ljod i plameň (S02E10)
-
Poslednij zakaz (S02E11)
-
Tichaja zavoď (S02E12)
-
Zvonok (S02E13)
-
Dělo česti (S02E14)
-
Bitva za "Arsenal" (S02E15)
Hrajú
Denis Petrov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Utěganov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Žukovič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Rozygrajev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Konďubov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Sergej Potapov-Donskov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Šelomencev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vladimir Karpov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Kirejeva
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Dobrjakov
Mongolsko
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Isajkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Konstantin Grišanov
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Mironov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gleb Stěpan Kallistov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vitalij Krivonos
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikita Plaščevskij
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Mosjuk
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Anisimov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Zacharova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oxana Surnina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)