Po narodení je Čierna vdova, známa aj ako Natasha Romanova (Scarlett Johansson) odovzdaná do KGB, kde ju pripravujú aby sa stala ich ultimátnym agentom. Keď sa Z.S.S.R. rozpadne a vláda sa ju snaží zabiť,  akcia sa presunie do dnešného New Yorku, kde pracuje ako nezávislý agent. (Cinemart SK)

Ivoman

Perfektní podívaná alá Marvel. David Harbour byl kupodivu vybrán bezvadně, možná mu chybělo ještě tak 20 kilo na břiše a byl by totální podívaná v těch skocích a přeskakování a bitkách.  :-)))))))) ()

Tominni

Za mě velmi mírné zklamání. Na Black Widow jsem se těšil, film i řadu věcí z minulosti vysvětluje, což je dobře, ale samotný film mohl dopadnout lépe. Asi nejvíce mi vadí slabé rozvinutí Taskmastera, tady moc prostoru nedostal, filmu ani příliš nepomohla potitulková scéna. Na druhou stranu Scarlett Johansson i Florence Pugh jsou fajn, nakonec celá "rodina" není špatná. Ve výsledku se film blíží spíše k průměru, což je u Marvelu málo a zůstává u mě pocit, že Black Widow by si zasloužila trochu více. ()

Vämpiriüs

Nejedná se vyloženě o šílenost typu odpad ani topku, je to zhruba tak ten průměrný střed ideálně k obědu na relax. Bojové scény nejsou špatné, myšlenka je zajímavá ale celkový příběh není nic extra. Je zajímavé vidět silnou ženskou postavu, která si dává chlapy k večeři, jen musí mít logický základ s oporou v příběhu a musí být uvěřitelná. U pana otce byla ona síla uvěřitelná a svým způsobem dělal příjemný komický prvek v celém filmu. ()

liquuid

Az na par svetlych momentu neuveritelny prumer. Nejhezci scena je na konci, kdyz padaji z vysky vsichni dolu. Jedna z mala marvelovek, kdy jsem se misty opravdu hodne nudil. ()

mrclTV

Akcia je prvotriedna ako takmer vždy od Marvelu, ale čo z toho, keď je to tak podpriemerný špionážny film, s jednoduchým dejom, bez napätia, či bez dejových zvratov. Je to vôbec potom špionážny film? (Vďaka celkom podareným výstupom Red Guardiana je to skôr akčná komédia). ()

PlysovyMacko

Príbeh s feministickým nádychom, ktorý má moc nebavil. Postavy hľadajú Dreykova, kecá sa o rodine a Taskmaster nevzbudzuje vôbec strach (v skutočnosti je dobrý). Za niečo stáli akčné scény v Budapešti a pri úteku z väzenia, akcia na konci je bordel. Prečo Dreykov cvičí iba dievčatá? ()

jprmusic

Mám vážně rád Scarlet, Avengers mi vpodstatě nevadí .... ale ve srovnání třeba s Bournem je tu jeden podstatnej rozdíl - Bourne (první tři filmy) jsou super bijáky podle fajn knížek s perfektně vyváženým obsazením - Black Widow je na sílu splácaná feministická kokotina kdy i Scarlet působí tak nějak na ránu .... některý scény jsou až k nepřežití- zvlášť Harbourova postava je nesnesitelná. ()

Frca

Na pět hvězdiček to objektivně není. Ale já to tam dám. Je to zkrátka poslední film s Black Widow a přesto, že to mělo nějaké ty chyby a někdy ten vizuál vypadal poněkud divně, tak jsem si to užil. Z Florence Pugh bude zajímavá nástupkyně Nataši a zcela upřímně, i když je Scarlett Johannson v této roli skvělá jako vždy, tak Florence si to podle mého názoru skoro celé krade pro sebe a těším se, až se s touhle postavou znovu uvidíme. Směřování její postavy bylo sice trochu předvídatelné, obzvláště po tom, co jsme viděli předtím, ale o to víc jsem zvědavý, jak se její postava v budoucnu rozvine. A samozřejmě musím zmínit i skvělého šerifa Hoppera. (Tak to se mu stalo poté, co ho vcucnul  ten portál. Hmm... :D) ()

GOGAN

Jak by byl tento film hodnocen nebýt MCU, či zda by to nebylo o Black Widow ? Toť otázka. Nesmím být skeptik vždyť je to film ze špiónského prostředí, který se odehrává ve světě kde existují MEGA SILNÉ POSTAVY o kterých se v tomto počinu jen mluví. Ještě že jsem vyděl všechny filmy z této stáje. Asi takto, to co jsme chtěli jsme asi dotali, rozloučení s Black Widow. ()

petrsponar

6,5/10 je pravda že jsem od toho čekal něco trochu jiného, ano bylo tam kupa blbostí, hlavně střih byl hoďnekrát příšerný ale na druhou stranu jsem se celkem i dobře bavil a zas tak špatné to nebylo, možná bych měl jít i o hvězdičku míň, ale Black widow měla dost skvělých momentů že to nechám tak jak je, uvidím až mrknu znovu ()

cerdax2

Marvelovsky holky z rusky skolky zadnej zazrak nejsou. Sice se o cerne vdove dozvime radu veci, ale jinak je to nuda - akce nezazivne nebo prekombinovane. 70% ()

jack_scott

Film má několik rovin: Vizuálně a zvukově úchvatná podívaná (@Cinemastar Deluxe) s velmi propracovanými efekty. Střih nic extra. Marvelovsky průměrný příběh, od kterého se nedalo čekat nic víc - což finální "bitva" naprosto potvrdila. Ale, zase ví člověk víc, respektive více zná další postavu. Obecně, tyhle filmy o jednom z Avangers jsou už takřka zaměnitelné. Nic převratného.  Dialogy občas šíleně natažené a totálně zbytečné.  Progresivní levičácký profeministický inkluzivní přístup člověk očekával, takže zde žádné překvapení. Kupředu levá! Vyloženě WTF scény ala DŠKM vs MI-8, kdy to vypadalo, že se střílí sotva .22kou xD No, asi každej, kdo není úplně blbej, v technickém ohledu vyloženě trpí. Na druhou stranu, čím více soudruhů to bude brát za reálné, tím lépe pro nás ostatní. Technologii, kterou "jakoby" disponují filmoví "reds", jsou úchvatné. Zajimálo by mě, na kolik to průměrný divák s dvouciferným IQ pokládá za normální, a dále se nad tím nezamýšlí.... Celkově dávám 70%, především za vynikající efekty, a teda...pořád starej dobrej "průměrnej" Marvel, kterej v danou chvíli zaujme, ale pak o filmu ani pes neštěkne. ()

Fanda.Boukal

SPOILER!!! Taskmaster hrozně promarněna postava. Akce je tam sice spousty ale naprosto bez akce. O popírání dialogů z infinity war a endgame ani nemluvím. A sekvence ve finále kde se odhaluje plán to bylo úplně k smíchu pro mě. Celkově obrovské zklamání. Harbour a Pugh jsou jediný dvě hvězdičky. ()

AndrewNewman

Pekný, malý film s najmenej nebezpečných Avengerom. Ale Black Widow je fajn a sexi, preto sa na to pozerá dobre. Jej sestra tiež, ale celkovo je to taká nuda. Bez väčších emócii, nemá to skrátka grády a Taskmaster bol skôr na smiech. Akcia je ale stále slušná, pár scén pobaví no a herci sú ako vždy veľmi dobrí. Ide ale o tak trochu zbytočný film, ale bolo to fajn. ()

a0001 odpad!

Rodinka úžasných.. Klišoidný, trápny, gýčový a čo je najhoršie tak úplne dementný brak. Najhorší Avenger hnoj aký som kedy videl. ()

Adaaamecek

Marvel je zpátky. Po dvouroční pauze tu máme opět velkolepý film. A co to znamená? Neskutečně veliký digi bordel, nebo nepřehledná akce? Skvělé úvodní titulky, nebo opět pulzující intro u kterého máte sakra veliký úsměv? Vlastně ani nevím. Vím ale, že Marvel opět rozšiřuje již svoji obří příběhovou mozaiku. A já si říkám, není to už moc? Pak ale přijde postcredit scéna a já zjišťuji, že chci víc. A to asi stačí, ne? 6/10. ()

gefr

Úplně zbytečná záležitost. Narychlo zpatlaný příběh, Taskmaster a Red Guardian absolutně nevyužití a feminismus nám tu stříká okny. Škoda. ()

ESNYR

Asi nejslabší z MCU. Scarlet se pořád tvářila že se rozbrečí a vůbec na mě ani v těch dalších filmech nepůsobí jako silná ženská postava (prostě působí fakt divně nezajímavě) Harbour mi byl nesympatický už od začátku, Weisz na mě taky neudělala ten dojem jaký jsem čekal a její účast bylo spíše zklamání a jediná světlá vyjímka je Pugh, která tomu dodávala alespoň trochu té zábavy (a vypadá hezky). Příběh byl hloupý a nepůsobil uvěřitelně ani logicky. Za mě tak 2 hvězdy s tím že pokračování (prý už se o něm uvažuje) bych nedoporučoval. Netuším proč zvolily zrovna tak nezáživný a nesmyslný origin, kde ještě navíc nejde ani tak o origin jako spíše epizodu ze seriálu. Vůbec jsem třeba nepochopil proč si všichni hrají na rodinu když rodina nebyly a navíc se ještě navzájem ani pořádně neznaly. Po cca hodině mi bylo úplně jedno co se tam odehrává a jak to skončí. Celá závěrečná scéna v létacím "Red room" byl takový chaos a nepřehledný bordel, že snad i Bayových trasformerech takový nebyl. Potitulkovku pochopí jen ti co sledovaly seriál (což bych řekl je taky docela mínus, protože třeba já jsem Agenty vzdal si po 3 sériích takže jsem si tu bábu a okolnosti toho proč a co, a jak a o čem, musel vyloženě vygooglit - a to je chyba scénáře a lidí kteří předpokládají že o MCU víte všechno a sledujete i všechny seriály, twíty, fejsbůky, instagramy ....... ) ()

Mikecat

Obrovské sklamanie. Prvá časť ponurého bytu zo 70tych rokov a vykreslenia normálnej rodiny sľubovala niečo veľké, plnohodnotné, tajne sme dúfali nejaký výcvik, zákulise nadobudnutia superschopností. Karta sa prevráti, diavčatá sú už veľké a naháňajú ich ženy zabijáci v čiernych kostýmoch. Pribudne robožena s lukom a výbušnými šípmi na obrnenom transportéri. Scéna nad väzením výborná-až na tie otrasné biele obleky (nedostali sme vysvetlenie odkial ich majú a prečo biele...) prichádzajú ku programovaným prascom a chliev je do konca filmu vo vesmírnej stanici-kontrolovaná exploze. Tu platí držať sa viac pri zemi by bolo oveľa účinnejšie. Macatá blondína Yelena - Natashina sestra ju herecky dosť zatieňuje, akoby Scarlett strácala šťavu. Superhrdinovské kostými mohli byť aspoň trochu sexi a nie ako skafander z vesmírnej lode. ws ()

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

12.09.2023

Ředitelé největších hollywoodských studií jako Disney mívají spíš status seriózních, velice inteligentních a logikou byznysu vedených lidí. Nový report televize CNBC ale tento pohled v případě Boba… (viac)

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (viac)

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

01.05.2022

Naděje na čínskou premiéru Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství jsou zřejmě mrtvé, tamější autority totiž po kontrole filmu došly k názoru, že snímek neodpovídá té správné socialistické vizi… (viac)