Epizódy(22)
-
Austria, March 1917 (S02E01)
-
Somme, Early August 1916 (S02E02)
-
Germany, Mid-August 1916 (S02E03)
-
Barcelona, May 1917 (S02E04)
-
Young Indiana Jones and the Mystery of the Blues (S02E05)
-
Princeton, February 1916 (S02E06)
-
Petrograd, July 1917 (S02E07)
-
Skandál na Broadwayi (S02E08)
-
Vienna, November 1908 (S02E09)
-
Northern Italy, June 1918 (S02E10)
-
Young Indiana Jones and the Phantom Train of Doom (S02E11)
-
Ireland, April 1916 (S02E12)
-
Paris, September 1908 (S02E13)
-
Peking, March 1910 (S02E14)
-
Benares, January 1910 (S02E15)
-
Paris, October 1916 (S02E16)
-
Istanbul, September 1918 (S02E17)
-
Paris, May 1919 (S02E18)
-
Florence, May 1908 (S02E19)
-
Prague, August 1917 (S02E20)
-
Palestine, October 1917 (S02E21)
-
Transylvania, January 1918 (S02E22)
Hrajú
Anna Massey
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Casterbridgeský starosta (1978) (seriál)
Tess z rodu D'Urbervillů (2008) (seriál)
Svet králika Petra a jeho priateľov (1992) (seriál)
Josef Sommer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Západné krídlo (1999) (seriál)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka (1999) (seriál)
Jeroen Krabbé
Holandsko
Najlepšie seriály:
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Vraždy v Midsomeri (1997) (seriál)
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Kai Wiesinger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Michael Kitchen
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Domček z karát: Ťah kráľom (1993) (seriál)
Hazardér (1990) (seriál)
Neuveriteľné príhody (1979) (seriál)
Michael Maloney
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)
Najvzdialenejšie miesto na zemi (1985) (seriál)
Ota Filip
Československo
Najlepšie seriály:
Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Prima sezona (1994) (seriál)
Selina Giles
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Black Books (2000) (seriál)
Království temnot (2000) (seriál)
Hotel Babylon (2006) (seriál)
Georges Corraface
Francúzsko
Najlepšie seriály:
Mahabharata (1989) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Vraždy v raji (2011) (seriál)
Phyllida Law
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
The Barchester Chronicles (1982) (seriál)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
Joseph Long
Najlepšie seriály:
Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)
Prefíkaná banda (2004) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Vladimír Chmelo
Československo
Najlepšie seriály:
Metropolitan Opera: Live in HD (2006) (seriál)
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Monika Žáková
Československo
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Oktopus (2023) (seriál)
Ludvík Pozník
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Jan Kuželka
Československo
Najlepšie seriály:
Chalupári (1975) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Jiří Krytinář
Československo
Najlepšie seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Tim McInnerny
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Černá zmije (1983) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Jiřina Chlumská
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Phil Davis
Veľká Británia
Nicholas Selby
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Domček z karát (1990) (seriál)
Najvzdialenejšie miesto na zemi (1985) (seriál)
The Saint (1962) (seriál)