Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Recenzie používateľa C0r0ner k tomuto seriálu (3)

Červený trpaslík (1988)

Lister, Rimmer, Kocour a Kryton jsou nezapomenutelnou čtveřicí šašků, kteří obývají kilometr dlouhou loď, kde dva z nich z bývalé +- 160ti členné posádky pracovali jako opravář automatů a jeho asistent. Všechny série jsem viděl několikrát a pokud bude čas, tak je ještě několikrát rád uvidím. Je neuvěřitelné, že Velká Británie je kolébkou tolika kultovních seriálů. Direktivy jsou jen špička ledovce. 100% ()

Zpátky na Zemi (2009) (S09)

Pár vtipů dobrých, ale jinak dost slabý odvar geniálního seriálu. Autoři si tuhle nicneříkající a nicneřešící odbočku natočili nepochybně sami pro sebe, protože se jim moc líbil Blade Runner. Naštěstí po třech letech přišla desátá série, která nejenom, že nechala zapomenout na tuhle věc, ale vrátila fanoušky zpět do zlatých časů Červeného trpaslíka. 70% ()

Série 10 (2012) (S10)

Po Zpátky na Zemi jsem si myslel, že je Červený trpaslík nadobro mrtvý. Desátá řada je však stejně špičková jako původní díly a se zábavností na tom není ani o kousek hůř. V každém dílu jsem se nasmál víc než za celé Back to Earth dohromady a moc rád jsem si vzpomněl na ty skvěle strávené desítky hodin s touhle čtveřicí šašků. 100% ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019