Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

MGTka

Nevím proč, ale totálně mě tohle pohltilo. Směs spousty škodolibostí vůči Rimmerovi, kvanta hlášek, které zná každý, totální závislost na Kari. Vždycky, když si připadám hloupá jako fotokopírka, pustím si trpaslíka. K tomuhle není co říct. ()

Flabadob

Jak překvapivé, že jsem tyto herce neviděl; snad) skoro v žádném jiném filmu, či seriálu, a přesto je to jeden z nejlepších seriálů, co znám. Ano, ano.. efekty jsou trochu chabé, ale vzhledem k době, kdy se tento suprový seriál točil je to poměrně dobré. A také souhlasím, že poslední série byla trochu chabá, mohli to aspoň nějak ukončit.. ()

Naby

Kdyz ho uvidite celej budete ho mit radi, nebo si ho zamilujete. Odpor k nemu muze vzniknout jen zcela vyjmecne, kdyz neko nema rad sci-fi ;-). Prevazne jde o komedii zasazenou do sci-fi kde se mezi sebou hasteri ty nejvetsi flakaci v celem vesmiru :-D. ()

Chuckiecz

Pro mne je to ten nejlepší seriál všech dob!!! I když na poprvé mě nechytil. Tohle že má být scifi? Kde jsou triky? A ta výprava... Škoda slov... Ale na podruhé, potřetí, pošesté... škoda jen že své nadšení nedokážu předat dál lépe. To se musí vidět! ()

Kubasino

Naprostá špička. Podle mě by poslední dvě řady (nepočítaje tři nové díly) být vůbec nemusely. Vtipu ubývá a Kochanská je neskonale trapná a protivná. Ovšem spíše bych hodnotil předchozí série a těžko se mi hledají chyby. Doposud jsem všechny série viděl 13x a nějak mě to nepřestává bavit. Jsou tam věci, kterým se zasměju i kdybych je slyšel (viděl) stokrát. Zdánlivě jednoduchý humor, který ale přesto někdo nepochopí. Pro mnohé suchý humor, pro mě možná, ale zároveň vřelý a milý. Chtěl jsem se pohoršovat nad hodnocením Chupacabre, ale pak jsem si řekl, že třeba jednou vyspěje... ()

Loganberry

Asi jsem opravdu prostá jak bulharská striptérka s inteligencí vlčáka po lobotomii, ale tenhle seriál je prostě jedna z nejlepších věcí, které po Beatles a objevu penicilínu dala Anglie světu. (Mimochodem - polévka gazpacho je neuvěřitelně odporná.) ()

Stereoid

"Ruce k nebi, hoši. Ukažte, jak se potíte!" Snažim se vymyslet co nejlepší komentář k RD, ale žádnej tak skvělej, aby vystihl tenhle seriál, mě nenapadá. Stejně tu už bylo řečeno všechno podstatný a navíc snad každej už ho zná. Jenom abych to shrnul a vůbec něco k RD napsal: nejlepší hlášky, jaký v seriálu, v TV a vůbec v celý širý galaxii můžete najít (nebo teda aspoň já. Chápu že těm, kterým anglický humor nic neřiká, z tohohle seriálu a z těch hlášek vrnět blahem nebudou), dále úžasně vymyšlený jednotlivý postavy (ti všichni se pro to snad narodili, prostě hoši z trpaslíka) a samozřejmě je to nasáklý kultem, jak školní houba vodou po celym školnim roce ustavičnýho používání. "Nech toho mrzkého kňourání, ty plesnivý chomáčku rektálních chloupků!" ()

u.mojitko

Trapné a úděsné jako posvátná čapka, avšak na protest se připojuji k nepozitivnějšímu hodnocení, jež vyjadřuje nesouhlas s těmi komerčními umělci jako byli např. Beethoven a Mozart a přitom...je to tak kryptofašistickej buržoazní škvár. ()

J. K. Lister

Asi jeden z nejlepších sitcomů, kteří si uměl udělat legraci z jakéhokoliv filmu nebo seriálu z branže sci-fi. Mezi nejoblíběnější postavy patří všichni z Červeného trpaslíka, nejspíš se stal i inspirací pro Battlestar Galacticu. ()

s.t.e.r.e.o

Pokud si chce člověk svůj život prodloužit, nechť se podívá na tento seriál, protože díky častému smíchu (vědecky dokázáno:)) se tak stane. Samozřejmě najdete slabší a silnější díly, ale když se to sečte a odečte ve výsledku je seriál, který si drží (až na některé poslední díly) svou úroveň Příjemný oddychový děj s neméně příjemnými herci... Všem vřele doporučuji! ()

RoyBatty444

Jednoducho geniálne a odporúčam aj nie Sci-fi vyznávačom. Jednoducho srdcovka s množstvom humoru, nezabudnuteľných hlášok a dobovej a osobnostnej kritiky. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019