Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

spqr

nic lepsie proste neexistuje, fakt nic, prave pozeram cely serial uz minimalne 9 krat a bavim sa stale viac, 5 * je malo, proste kultovy serial, pochybujem ze niekedy natočia niečo lepšie ()

Groower

Jedním slovem dokonalé,nepřekonatelné a neuvěřitelně vtipné. No nepovedlo se to jedním slovem,ale fanoušci trpaslíka jistě odpustí!! ()

Creshaw

Kultovní seriál, ke kterému snad ani není co dodat. Skvělý sitcom, čerpající z toho nejlepšího z britského humoru, který by si neměl nikdo nechat ujít... "Rimmere, s knedlíkama z pořádnýho těsta, s knedlíkama, udělanejma jak se patří, s takovejma knedlíkama se nedá hrát fotbal!" ()

crow-x

Snad není vysokoškoláka (snad až na pár vyjímek [ tím ale nikoho nedistancuji] ) který by neznal tento neuvěřitelných 20 let starý seriál, vzhledem k jeho věku nemůžu nic než vzdát autorům holt, že si vybrali takto "nadčasové" téma. Není týden abych nepoužil nějakou z hlášek tohoto seriálu. Kdo neviděl, jako by nebyl. PS: Víte o tom, že na konkurz na Listra přišel Chris Barrie a na konkurz na Rimra Craig Charles (tudíž naprosto obráceně, než se seriál natočil :) ) ale možná je to jenom fáma. ()

BigBrother

Seriálu jsem dal nejprve čtyři hvězdičky. Avšak vzhledem k tomu, že prošel tvrdou zkouškou času a baví mě čím dál tím víc, zvyšuji na pět a prohlašuji ho tímto i za svou kultovní záležitost. ()

Tra_banT

No, je pravda, že jsem neviděl všechny díly, viděl jsem jich vlastně jen pár. Zábava není špatná, ale to slavné americké tleskání a smích mě trošku uráží. Snad vím kdy mi něco příjde vtipné, a zasměju se tomu, a nebo to prostě vtipné není, takže nechápu proč ten umělý smích. ()

Loizee

Mňo, už asi tři roky koukám každý večer před spaním na jeden z dílů, a pokaždé se směju znova a znova. Všechny díly a vtipy znám úplně nazpaměť, ale stejně mě pokaždé něco překvapí. Jestli se dá říct o nějakém seriálu, že je kultovní, tak určitě RD. Myslím, že mi seriál po dobu těch tří let i trochu dotvářel můj vlastní charakter. Sem poctěn, že mám možnost koukat každý večer znova a znova na to samé, a to o žádném jiném počinu říci nemohu. Dokonale vykreslené postavy, kterým snad herci propůjčili i svou duši jsou tak důvěryhodné, že i sami herci se s nimi museli nechtě ztotožnit :) Takže ještě jednou DÍKY, že jsem se k tomuto sitcomu dostal. Bez něj bych byl v životě asi ztacen. ()

C.B.Lister

Když už jsem to znal skoro doslova nadabovany, pustil jsem si to znova v AJ a tlemil se na novo. Rovný nebo zakroucený, dal se nemusim vyjadřovat. ()

imaginer21

Nepochybně zástupce slova "kult". Je to jeden z mála seriálů a filmů, kde si s velkou radostí vychutnám český dabing, protože Martin Sobotka prostě Listera dabuje skvěle a dává do něj přesně ten ignorantský, ironický a komický hlas, jaký bychom od Listera čekali. Hodnotit samotný seriál by bylo na dlouho a už bylo toho tolik napsáno, že je zbytečné vymýšlet něco nového. Prostě 100% a je jenom škoda, že nevznikl tolik očekávaný celovečerní film. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019