Epizódy(9)
-
Assistancemelding A-15/99 (S01E01)
-
Assistancemelding A-21/99, del 1 (S01E02)
-
Assistancemelding A-21/99, del2 (S01E03)
-
Assistancemelding A-6/00 (S01E04)
-
Assistancemelding A-11/00 (S01E05)
-
Assistancemelding A-15/00 (S01E06)
-
Assistancemelding A-17/00 (S01E07)
-
Assistancemelding A-19/00, del 1 (S01E08)
-
Assistancemelding A-19/00, del 2 (S01E09)
Hrajú
Claus Bue
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Vibeke Hastrup
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Unášaní búrkou (2017) (seriál)
Martin Hestbæk
Najlepšie seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Christian Hjejle
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Mikkel Vadsholt
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Sarah Boberg
Dánsko
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Claus Nissen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Anna Arden
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Mlčeti zlato (2016) (seriál)
Škorpión (2014) (seriál)
Kristian Ibler
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Helle Ryslinge
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Erik Holmey
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Mads Riisom
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Ole Boisen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rasmus Haxen
Dánsko
Pauli Ryberg
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Alexandre Willaume
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Annette Katzmann
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Lars Knutzon
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Severské vraždy (2020) (seriál)
Michael Falch
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Kenneth Carmohn
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Unášaní búrkou (2017) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)