Jedenásť ľudí sa zobúdza na lúke uprostred lesa. Nepoznajú sa, nevedia, kde sú, ani ako sa tam dostali. Netušia, že boli vybratí na špeciálny účel… stali sa lovnou zverou. Kto a prečo na nich poľuje? Skôr ako si stihnú odpovedať, niektorí z nich padnú mŕtvi na zem. Tí, ktorí prežili prvú salvu, začínajú tušiť, že ide o život, a že neznámi strelci neprestanú, kým ich všetkých nezlikvidujú. Normálny člověk, by takúto situáciu nezvládol, lenže Crystal (Betty Gilpin) našťastie celkom normálna nie je. Nechystá sa zomrieť a urobí všetko pre to, aby prežila. Dokonca sa môže stať, že z lovcov budú obete.. (Cinemart SK)

Kiki-Jiki

To, co jsem od filmu čekal, skončilo už v jeho první části. O to zvědavější jsem byl, jak se bude vyvíjet dál. A byl jsem příjemně překvapen. Ačkoliv je žánr komedie uveden až na posledním místě, je zastoupen dost silně. Místy se sice jedná o černý humor, který nemusí sednout každému, podle mě se však do filmu hodí. A přiznejme si, bez použití humoru by bylo obtížné z těch zápletek věrohodně vybruslit. ()

kachie

Pustila som si to ako film, pri kt. nebudem mať výčitky zaspať. Nikdy predtým som o ňom nepočula, ale páčila sa mi len 90 min stopáž . Takže očakávania nulové. Nakoniec milé prekvapenie. Niekedy som mala pocit, že sa pozerám na Kill Bill vs. počítačovú hru vs. paródiu Hunger Games a veľmi oceňujem nápad, že "slniečkari" poľujú na "hoaxerov", kde prekvapivo viac fandíte "hoaxerom". Malo to aj slabšie chvíľky, napr druhá polovica filmu. Ale začalo to úplne skvele (Emma Roberts - kt.bola druhým dôvodom, prečo som si to zapla :D). Človek bez vysokých nárokov sa pobaví. Niekto tu písal, že celé je to vlastne len metafora na facebookove "diskusie", úplne súhlasím. Dávam nespravodlivé 4* (v rámci žánru) ...aj keď sa z toho dalo vyťažiť viac a na konci som mala pocit, že je to celé len dlhšia reklama na šampanské. ()

Dombzila

The Hunt skvěle kombinuje akci, humor a trochu i horor. Po celou dobu je to jízda s vražedným tempem, nepředvídatelným dějem, spoustou mrtvých a fajn efekty. Obzvlášť první půlhodina je vyloženě divočina, kdy jsem jen čuměl s otevřenou hubou co se to děje. Opravdu doporučuju před zhlédnutím moc o filmu nevědět. Za zmínku určitě stojí i finální souboj, který je opět zábavný a má skvělou choreografii. Na pět hvězdiček to sice není, ale já jsem se i tak opravdu bavil. Skvělá jednohubka! 75 % ()

Hemlock

The Hunt mi absolutně sedl - akce hned od začátku, kebule praskají, s krví se nešetří a vše podtrhuje řádně suchý, ale naprosto fungující humor. Mám pouze jednu výtku - účastníci tohoto zájezdu ze startu umírali až příliš rychle, takže proto dávám čtverec. Jednoznačně ale mohu tuto libovku doporučit. ()

curfew77

Moc nechápu občasné hejtění a aktuálně modrá čísla, protože já jsem se celou hodinu a půl fakt dobře bavil. Samozřejmě to celé nedává pražádný smysl a (patrně) nefunguje vlastně ani jako satira, ale jinak je THE HUNT příjemně nepředvídatelný a určitě ne blbý. A Betty Gilpin opravdu je boží. Dávám rozhodné čtyři z pěti a 70 %. ()

Rooseman

Nejsem úplně favorit parodií, ale dobrý. Relativně inteligentní satira dnešní doby s rychlým startem a solidní zápletkou. Lov si na nic nehraje, což působí sympaticky, ale přidanou hodnotu pro mě nemá. Z hlediska řemeslnosti a tempa kvalitní béčko. ()

stephano

Na 5* to asi nemá přece jen je to šílený, ale takhel nejak si představuju že se má točit. Neortodoxní, rozhodně to není žadny Hunger games, je to spis nezavislý film s troškou víc peněz, kde nevíte co se bude dít. Neřikám, že to má nějaký zvraty, ale filmaři prostě natočili něco co neni uplne běžné, ale je to hodně zábavný. ()

SAINTS

The Hunt dobre funguje na poli spoločenskej satiry.Jadrom filmu je orginalna myšlienka,že ludia lovia ine ludske bytosti.Než začnu elity stielat daju svojim obetiam zbrane aby sa cela vec stala športovejšia.Jedine Crystal si uvedomuje,že jediny spôsob,ako sa dostat zo svojich tažkosti,je lovit a zabijat lovcov vratane vodcu Atheny,pre ktoru,je to osobne.Film satirizuje rebublikanske/konzervativne/stereotypy,ale nešetri ani demokratov/liberalov/. ()

Jaromír

Někdy přemíra krve a brutality, kterou nemám rád, ale celkově jsem se bavil a některé věci nečekal, což mě příjemně překvapilo. Fakt dobrý film, na který se rozhodně podívám znovu. Natočit takovou krvárnu tak, že zároveň vyvolává diskusi je unikum :). Dobrý příběh. Občas nějaká mezera byla, začátek byl moc rychlý, ale film odsýpal a to je hlavní. Za mě dobrý film. ()

liquuid

Miluju originalni filmy. Zde mame dalsi ukazku toho, ze napady stale nejsou vycerpany. Libi se mi i postupne vysvetlovani. Bohuzel vsak celkove zpracovani, finalni boj ( ten je v celku smesny ) a grimasy v obliceji hlavni hrdinky pri nejakem zasahu jsou silene :/. Ja v tom opet vidim uskrceny rozpocet a slabeho kormidelnika ( rezisera ). Velika skoda, strane me vzdy mrzi nevyuzity potencial. Dve hvezdy za napad, hvezda za postupne odkryvani pravdy. Vic si to bohuzel nezaslouzi. ()

johnsnow

Nuž poviem vám takýto masaker som nečakal. V prvom rade som sa tešil na emmu a ehm no šak uvidíte. Betty je podľa mňa fajn charakter ktorá sa prepína medzi jeblou kravou a badass bitch a podporuje to aj tými čudnými ksichtami. zvyšok či už lovcov alebo lovených nemá veľa priestoru teda až na Hillary. Akcia na začiatku je masakrálna v bunkri je dobrá ale krátka a záverečná je fakt perfiš. Jo a čo sa týka vysvetlenia prečo to vlastne robia, tak je to v tejto dobe dosť výstižne vysvetlené. Za solídne 4* ()

smatana.sk

Kultúrna vojna medzi demokratmi a republikánmi nikdy nebola názornejšia! (Poučenie: nezdieľajte tie blbosti na sociálnych sieťach, je to fakt nebezpečné!) ()

oasismanik

Wtf, čo som to práve videl? Ale úprimne, zabavil som sa kvalitne, stopáž ideálna, niektoré scénky sú fakt epické, len od čohokoľvek, čo napíše Lindelof, čakám niečo sofistikovanejšie ako takúto neškodnú jednohubku. Také pekné 3 teda. ()

adamix

Lepšia a kratšia verzia Hunger Games (samozrejme poupravená), kde najväčším prekvapením je prítomnosť herečky Hillary Swank ako hlavnej záporačky. Bez neústavných politických narážok a s lepším humorom by to bolo predsa len hodnotnejšie. Za mňa 60%. ()

jayman

The Hunt zlyháva na viacerých úrovniach. Prvou je nejestvujúce žánrové ukotvenie - akčná hororová komédia už na papieri smrdí prúserom, ktorý sa naplno realizuje pri točení podľa mizerného scenára. Ten, spolu s výsledným strihom, je ďalšou úrovňou nedostatočnosti a nemyslím tým nefungujúce vtipy ani neprítomnú hrôzu. The Hunt je divne plynúci, absolútne obyčajný a neklimaktický (z eng. climax), pôsosbí to študentsky a polepene. Treťou je skutočne mizerné hranie Betty Gilpin. Tupú sociálnu kritiku bez štipky sofistikovanosti spomínam len z povinnosti, takisto Orwella, z ktorého mám pocit, že ho autori referujú len preto, že ho takisto z povinnosti museli čítať na strednej škole - a odvtedy toho veľa neprečítali. Thank you, next. ()

PlysovyMacko

Film je na štýl Chaty v horách, kde sa tupá vyvrazdovacka vďaka zaujímavej pointe zmení na zaujímavý film. Prekvapila ma brutalita. Film ma najviac bavil v scéne na lúke a vo finalnom súboji. Film vyznieva viac ako komédia než horor. ()

xxmurphyxx

Za mňa spokojnosť, aj keď priznávam, že som dostal tak trochu iný film, ako som očakával. Rozjazd je slušný, prakticky hneď od začiatku sa ide veselo na vec a bodycount rastie každou ďalšou minútou, čo vedie k môjmu jedinému vážnejšiemu problému s týmto filmom. Všetko sa zomele veľmi rýchlo bez toho, aby si človek spravil nejaký ucelený obraz o jednotlivých charakteroch. Aj keď na druhej strane, tento prvok robí film zo začiatku dosť nepredvídateľným a neviete kto ďalší skončí s ustrelenou palicou, čo zas beriem ako plus ( mimochodom gore je to velmi slušný ). Film funguje aj ako klasická Béčková vyvražďovačka, ale aj ako vcelku dobre mierená politická satira dnešnej spoločnosti, kde sa každý cíti byť utláčaný každým. Nejaký ten wtf moment by sa možno našiel, ale tempo je aj vzhľadom k stopáži dobré a hluché miesto sa tu prakticky ani nenájde. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (viac)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (viac)