Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů. (Atypfilm)

walkingdead

Spolu s Robinem Hoodem patřil Čáryfuk k nejoblíbenějším seriálům mého dětství. Při opakovaném shlédnutí na DVD už to sice taková pecka nebyla, ale červené hodnocení si určitě zaslouží. A ta sviňská nostalgie mi zase při klikání na hodnocení šoupla ruku o kus doprava. ()

mnx

Tak to zírám, jak je to starý. Dávali to kde, ve Veze nebo v Magionu? Každopádně neestetický houmlesák Čáryfuk je dodnes ikonou :-) ()

Zeddi

Čáryfuk a jeho Tačvůd (žába v kapse) naprosto nejúžasnější seriál mého mládí. Nebojím se použít slovo kultovní. Sice si už moc nepamatuji o co vlastně šlo, ale vybavuji si hrozně hubeného mírně extentrického čaroděje a s tím se mi spojuje jak jsem si nenchával ujít ani jeden díl. ()

brodži

Když jsem byl malý a dávali to v magionu tak jsem to hltal. Ještě tedy s bratři z tykve ale tohle byl dětský kult. Jeden z nejlepších seriálů mého dětství. O rádoby čaroději bludícím v moderním světě . ()

buchannon

Lehce nadprůměrný seriál od našich vzdálených západních sousedů. Čáryfuk byl takové zvláštní stvoření, no... ...takovej milej trhlej pošuk a pošetilej blázen, kterej vypadal jako ta smrtka. :-) "Čaroděj", který neuměl čarovat, většího lempla si stěží představím. A Ferdinand Krůta v českém dabingu se na něj perfektně hodil. R.I.P. Geoffrey Bayldon R.I.P. Touchwood. ()

Slimaca

Možná jestli tento seriál ještě někdy uvidím, tak ho ohodnotím jinak, ale vzhledem k tak propastnému časovému odstupu a krásným vzpomínkám nemůžu jinak...100% ()

uprchlice

Docela sranda prožívat různý příběhy a dobrodružství s trochu starším čarodějem. Jelikož jsem tenhle seriál dlouho neviděla, moc si z něho nepamatuju. ()

Miroslav.Zac

Jako děcko jsem ten seriál miloval a moje hodnocení se na tom odráží, nicméně i bez té nostalgie je to krásně natočený seriál, jehož kouzlo nespočívá v samotném kouzelníkovi, ale v té bezstarostné rodinné pohodě, která celý seriál doprovází. ()

corax8

Na čaroděje se pamatuju pouze z dětství a to že mi on i jeho Tačůd uvízli v hlavě si zaslouží ocenění. Čaroděje mi bylo vždycky líto, jak chudák hledá cestu domů. ()

JARDAHONDA

Čáryfuk a Touchwood - byla nerozlučná dvojka :) Zažitá vzpomínka.. Seriál jsem sledoval, jako malý kluk. Čáryfuk byl šílený koumák a čaroděj, který měl svoji originalitu.. Fenomén 70. let = 85% ()

aragonit

Tento Britský seriál si mne získal, hlavní postavou, jež je komicky působící čaroděj, který se ocitnul v jiném století, než povodně žil, seriál, ač určen hlavně pro děti, může zaujmout i leckterého dospělého, přesto všechno, že hlavní hrdina působí komicky, zmateně, ustrašeně, osobně ve snímku spatřuji archytepalní prvky a symboly, jež jsou založeny na skutečnosti a podprahově nás vrací, do našich minulých životů, kde, magie, byla více součástí naší společnosti. ()