Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 54 h 15 min (Minutáž: 44–60 min)

Jonathan Frakes (sprievodca), James Brolin (sprievodca), Johnny Whitaker, Don LaFontaine, Joel Gretsch, Jewel Staite, Hector Elias, Emily Holmes (viac)

Vyzkoušejte si svůj úsudek! Uhádnete, které z pěti nabízených příběhů napsal scenárista a které přinesl sám život? Zahrajte si s námi neobyčejnou hru s tajuplnými příběhy... (oficiálny text distribútora)

Jenn

Z některejch příběhů jsem si málem nadělala strachy do kalhot, u jinejch sem se jenom pitomě usmívala. Ah, to dětství. ()

bmx6

Někdy naprosto výborná záležitost.Tolik strachu a napětí co jsem si kdysi u tohoto hororového seriálu užil.Některé příběhy byly opravdu úžasné a lehko uvěřitelné a je jedno jestli byly pravdivé nebo ne.Jenže zase tu byly některé příběhy naprosto šílené(prostě sračky),takže se mi hodněkrát podařilo poznat fikci,jenže nejhorší bylo,že i spousta pravdivých příběhů bylo příšerně natočené...Ale jinak je to originální nápad a seriál uvádí naprosto výborný Jonathan Frakes....(Stejnak na ty časy strávené u této zajímavé podívané nezapomenu) ()

Kub21

Povedený pořad, ve kterém se režisér snaží lidem ukázat, že nemusí věřit všemu.Bojíte se?Přemýšlíte? O to přesně jde.Velmi zajímavý nápad vložený do hororového podkladu.Vše pak podtrhne Jonathan Frakes svým nemožným názorem a zopakuje určité fakty, aby se děcka u televize báli ještě víc.Zkrátka parádní pořad, na který se dívejte po deváté hodině nicnedělání. ()

Nick321

Pěkný seriál, některé příhody jsou napínavé, poučné, nápadité, ale bohužel většina z nich jsou duchařské historky se stále opakujícím se motivem "někdo potkal někoho a později se ukázalo, že ten dotyčný je už dávno mrtvý nebo ani nikdy neexistoval". A jiné mi vyloženě přišly, že snad tvůrci testují IQ diváka, jestli si je schopný myslet, že se dívce může narodit chobotnička poté, co se šla koupat do moře bez plavek. :-) ()

Rogamko

Keď som bol malý tak som tento seriál úplne žral, vždy som čakal večer pred telkou kedy sa spustí známa zvučka a úvod z ktorého ma ako malého mrazilo. Verte neverte, programom sprevádza Jonathan Frakes. Žijeme vo svete kde existujú veci reálne a úplne nemožné, kde skutočnosť na seba berie podobu ilúzie a kde sú niektoré veci nevysvetliteľné, dokážete rozlíšiť pravdu od klamstva? Vyskúšajte si to. Pozrite sa na následujúce príbehy a Verte Neverte. V každej časti bolo niečo z čoho som bol buď to vystrašený alebo ohromený. Pamätám si na to ako sme s otcom hádali ktorý príbeh je pravda a ktorý nie a na konci seriálu sme sa vždy dozvedeli výsledky, to boli detské časy a potom aj divoké nočné sny. Niektoré príbehy boli super iné zase nie ale vždy sa to dalo pozrieť a ja som tomu seriálu fandil, škoda že len 4 série myslím že 5 séria by určite ešte niečo z nášho tajomného sveta priniesla a mohli by sme si zase povedať Veriť alebo Neveriť. 7/10 ()

Igy007

Výborná zábava a možnost k zamyšlení. Právě tady na to po letech čučím a jsem úplně nadšená. Není divu, že se mi to v dětství líbilo, je to fakt super. P.S.: Teď mi došlo, jak jsem strašně stará. Píšu "v dětství" a přitom mi tehdy už bylo přes dvacet. A ještě něco důležitého jsem chtěla napsat .... mmmm ... jo ! to husitské hnutí ! ()

pavoucek

Úplně super seriál, na který se taky můžu dívat pořád. Některé příběhy sice nejsou nic moc, ale některé mi do teď nedají spát. Například:Tajemství rodinné hrobky ()

Chaospunx

Máme ho natolik rádi,že se na něj díváme i přesto,že tam všechno namluvil Švarc /pes,mikrovlnka,auto-jediné co ZATÍM nedabuje/............. ()

Agent008

Na seriál moc pěkný projekt! Vždy dokázal zaujmout napínavými příběhy a svý nevšedním pojetím a kombinací žánrů hororu, thrilleru ale i fantasy. Jenom jestli to byla vždy pravda že se to stalo :-). ()

Hellbilly

Odmalička sa o paranormálne javy, mestské legendy a podobné veci zaujímam, takže tento seriál bol vždy moja krvná skupina. Bavilo ma hádať čo je fakt a čo fikcia. Niektoré príbehy boli fakt desivé a doteraz ma z nich mrazí, najviac z Červených oči, Napoleonovho kresla a Strašidelného komiksu. ()

DaweBIKE

Skvělý seriál se skvělým Frakesem. Líbí se mi nadech jako by Hitchocka a hadání pravdy či lži je super,někdy až dech beroucí =) ()