Epizódy(32)
-
Banditki s ulicy Lenina (S09E01)
-
Japonskij gorodovoj (S09E02)
-
Gibloje mesto (S09E03)
-
Kriminalnyje ljubovniki (S09E04)
-
Prochodnaja peška (S09E05)
-
Rajskaja ptica (S09E06)
-
Naparnik (S09E07)
-
Adrenalin (S09E08)
-
Pryžok kenguru (S09E09)
-
Něvinovnyj (S09E10)
-
Labirint (S09E11)
-
Němnogo soli v cholodnoj vodě (S09E12)
-
Očevidnoje verojatno (S09E13)
-
Rybnyj děň (S09E14)
-
Obman zrenija (S09E15)
-
Kontrolnyj vystrel (S09E16)
-
Meždunarodnyj patrul (S09E17)
-
Koktějl (S09E18)
-
Bez sroka davnosti (S09E19)
-
Pervaja ljubov (S09E20)
-
Foto na pamjať (S09E21)
-
Něskolko zeljonych kamnej (S09E22)
-
Begi, belyj krolik (S09E23)
-
Sobačja radosť (S09E24)
-
Fotosessija s krasnoj kosynkoj (S09E25)
-
Bez kresta (S09E26)
-
Nočnoj oborotěn. Časť 1 (S09E27)
-
Nočnoj oborotěn. Časť 2 (S09E28)
-
Puť meča (S09E29)
-
Favority fortuny (S09E30)
Hrajú
Michail Truchin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jevgenij Ďatlov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Andrejev
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Grigorev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vojna a mír (2007) (seriál)
Darja Ciberkina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Martyněnko
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Geša Meňšikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kremeň (2012) (seriál)
Maxim Černych
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Kudrjavceva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Chorkin
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Denis Pjanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Kortukov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Kudrenko
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergej Kolos
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Děnisov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Naděžda Žarikova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ljovin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Polovcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Soloněnko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)