Kamera:
Andrej Žegalov, Vladimir Vasiljev, Nikolaj Pokopcev, Sergej Jurizdickij, Pavel Zasjadko (viac)Hrajú:
Alexej Nilov, Alexandr Lykov, Sergej Selin, Jurij Kuzněcov, Michail Truchin, Alexandr Polovcev, Viktor Byčkov, Andrej Krasko, Igor Sergejev, Irina Osnovina, Andrej Kivinov, Jurij Orlov (viac)Epizódy(31)
-
Košmar na ulice S (S01E01)
-
Poputčiki (S01E02)
-
Inferno (S01E03)
-
Celuju, Larin (S01E04)
-
Strachovočnyj variant (S01E05)
-
Seksot Cyplakov (S01E06)
-
Těmnoje pivo, ili urok anglijskogo (S01E07)
-
Tretij sleva (S01E08)
-
Bljuz osenněgo večera (S01E09)
-
Otsutstvije dokazatělstv (S01E10)
-
Operacija "Čistyje ruki". Časť 1 (S01E11)
-
Operacija "Čistyje ruki". Časť 2 (S01E12)
-
Isporčennyj tělefon (S01E13)
-
Napitok dlja nastojaščich mužčin (S01E14)
-
Vysokoje naprjaženije (S01E15)
-
Tancy na ldu (S01E16)
-
Vtorženije v častnuju žizň (S01E17)
-
Petěrburgskij prezent (S01E18)
-
Instinkt motylka (S01E19)
-
Dělo reportěra (S01E20)
-
Podstavka (S01E21)
-
Lja-lja-fa (S01E22)
-
Ochota na krys (S01E23)
-
Čarujuščije sny (S01E24)
-
Mol blednaja (S01E25)
-
Obněsennyje vetrom (S01E26)
-
Mnogaja leta (S01E27)
-
Lekarstvo ot skuki (S01E28)
-
Pogoňa za prizrakom (S01E29)
-
Kukolka (S01E30)
Hrajú
Taťjana Bedova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Novikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Margarita Byčkova
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Valentina Pugačjova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Mašanov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kira Krejlis-Petrova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljudmila Kurepova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Taťjana Tkač
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Sokolov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Alexandr Romancov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Ruskin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexej Utěganov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Kruglova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Grankin
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anatolij Slivnikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konfrontace (1985) (seriál)
Nikolaj Dik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljubov Učajeva
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Iosif Košelevič
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Agejeva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)