Série(16) / Epizódy(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 epizód
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 epizód
Hrajú
Michail Porečenkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Oskar Kučera
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Brigada (2002) (seriál)
Igor Sergejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Kopylov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Baširov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Zulejka otvára oči (2020) (seriál)
Anna Lutceva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Tabanina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Julija Men
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leonid Nevedomskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Sněžkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Maria Kuzněcova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Rufanova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Oniščenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Viktor Byčkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Marija Semjonova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Helga Filippova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Lidija Bajraševskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Samochina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valerij Nikitěnko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)